Paris Hilton jaunesnysis brolis Conradas nusiųstas į kalėjimą

Paris Hilton ir Conradas Hiltonas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Paris Hilton (35 m.) jaunesnysis brolis Conradas Hiltonas (22 m.) po virtinės narkotikų testų buvo nusiųstas į kalėjimą.

Federalinis teisėjas Los Andžele pirmadienį atšaukė Conrado Hiltono bandomąjį laikotarpį ir skyrė jam dviejų mėnesių kalėjimo bausmę, kai jis buvo išmestas iš priklausomybių gydymo programos.

„JAV prokuratūra buvo patenkinta nuosprendžiu, du mėnesiai buvo mūsų teisme pateikta rekomendacija“, – televizijos naujienų šou „Entertainment Tonight“ sakė prokuroro pavaduotojas Alexanderas Schwabas.

„Conradas turi 48 valandas nuo vidurdienio prisistatyti į kalėjimą. Jis turi prisistatyti į Kalėjimų valdybą. Pareigūnai suorganizuos, kur tiksliai jis nuvyks atlikti savo bausmės“, – pridūrė jis.

Šaltiniai „Entertainment Tonight“ sakė, kad Conradas Hiltonas buvo susijaudinęs ir „ašarojo“, kai buvo paskelbtas nuosprendis. Teismo posėdyje dalyvavo jo tėvai Rickas ir Kathy Hiltonai.

Conradui Hiltonui 2014-aisiais buvo paskirtas trejų metų bandomasis laikotarpis ir 750 valandų visuomenei naudingo darbo, jam pripažinus kaltę dėl kelių skrydžio palydovų užpuolimo „British Airways“ lėktuve, skridusiame iš Londono į Los Andželą. Tame lėktuve, po to, kai esą tualete rūkė marihuaną ir cigaretes, jis ėmė siautėti ir turėjo būti sutramdytas.

Paris Hilton ir Nicky Hilton su broliais Conradu Hiltonu ir Barronu Hiltonu / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Conrado Hiltono advokatas Robertas Shapiro savo kliento elgesį aiškino prasta reakcija į migdomųjų vaistų tabletę.

Pernai Conradas Hiltonas vėl buvo areštuotas dėl uždraudimo, kurį pasiekė jo buvusi mergina Hunter Daily, pažeidimo.

Teisėjas sausio mėnesį nurodė Conradui užsirašyti į priklausomybių gydymo programą, nes jis neišlaikė kelių testų dėl narkotikų.

Per teismo pirmadienio posėdį jis paklausė teisėjo, ar galėtų atlikti bausmę namų arešto sąlygomis jo senelio namuose Palm Springse Kalifornijoje, ir tvirtino, kad šeimos namai Los Andžele jam yra „bloga aplinka“.

Skaitykite daugiau