Paris Hilton brolio vestuvės: garsūs šeimos nariai ir pabėgimas į Karibus

Barrono Hiltono II vestuvės / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kol aptarinėjamos Paris Hilton būsimos vestuvės, nes mylimasis Chrisas Zylka ant moters piršto užmovė 2 mln. JAV dolerių vertės sužadėtuvių žiedą, Paris brolis Barronas Hiltonas II taip pat nesnaudžia. Vyras neseniai vedė savo išrinktąją Tessą Grafin von Walderdorff.

Pasak E! News, Barronas Hiltonas Tessą vedė Šv. Bartolomėjaus saloje. Jaukioje koplytėlėje jie vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

Prie jaunųjų prisijungė beveik visi šeimos nariai ir artimiausi bičiuliai. Barrono seserys savo džiaugsmu dalijosi socialinėje edvėje.

Realybės šou „Tikros Beverli Hilso namų šeimininkės“ žvaigždė, Kylie Richads, kuri yra Kathy Hilton sesuo, vestuvėse nedalyvavo. Tarp svečių nebuvo matyti ir jos vaikų. Kita Kathy sesuo, Kim Richards, į vestuves atvyko iš saulėtosios Kalifornijos.

Mr. & Mrs. Hilton ✨????????????????✨ #TessaBarron2018

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

⛪️ #TessaBarron2018

A post shared by Nicky Rothschild (@nickyhilton) on

Beje, nors vestuvės buvo prašmatnios, tačiau manoma, kad garsiosios rožinės blondinės Paris Hilton šventė kardinaliai skirsis nuo jos brolio.

Paris Hilton jau išsidavė, kad jos vestuvės galimai vyks Niujorke. Ji nesistengs pabėgti nuo gimtųjų kraštų kaip jos giminaičiai.

„Mes su seserimi jau išbandėme tuntą suknelių Niujorke. Bandome su Chrisu išsirinkti datą ir nuspręsti, kur vyks mūsų gražiausia gyvenimo šventė. Tikrai, kad šiais metais, tik dar liko sudėti paskutinius akcentus. Toli nuo Niujorko nenorime vykti“, – žiniasklaidai visai neseniai pasakojo Paris.

Love my beautiful Family. ????

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Skaitykite daugiau