Parfumeris Aistis Mickevičius stebisi Palangos kainomis: karštąjį savaitgalį jos yra neįtikėtinos

Aistis Mickevičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-12 20:08
Aistis Mickevičius savo socialinėje feisbuko paskyroje nepagailėjo kritikos Lietuvai ir aukštoms, šalies kurortuose siūlomoms kainoms. Vyras stebėjosi, kad įkaitus temperatūrai šios tapo dar beprotiškesnės.

„Bet šito lietuviško fenomeno aš vistiek nesuprantu... 130 eurų už naktį čia dar visai neaukšta kaina. Šį savaitgalį viskas ir už visokias kainas čia jau išpirkta! Šalyje, kur oficiali vidutinė alga yra 500-600 eurų, kur restoranuose nepavalgysi pietų ar vakarienės be 20-30 eurų žmogui (kaip Paryžiuje!), o normali nakvynė populiariame kurorte kainuoja ne mažiau 100 eurų už naktį, visas ilgasis savaitgalis užimtas!

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vietų nėra! Ir ne, čia ne vien tik rusai. Čia aš girdėjau tiek įvairių lietuviškų slangų (ne visus iškart ir supratau), kad akivaizdu – čia visa toji paprasta „biednoji“ Lietuva. Žinokit, man 130 už naktį Palangoj atrodo daugoka, nors dirbu daug ir užsidirbu. Todėl šįvakar brauksiu namo. O jūs nesakykit, kad prastai gyvenat, nes nepatikėsiu“, – apsilankęs pajūryje rašė vyras.

Vyras baisėjosi vis kylančiomis paslaugų kainomis ir komentaruose sulaukė daugumos palaikymo. Išties siaubinga, kai pagalvoji, kokį minimalų atlyginimą mūsų šalyje uždirba žmonės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai