Parduotuvę atidariusi dizainerė Lilija Larionova: „Tai sena mano svajonė“

Lilija Larionova (kairėje) / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dizainerei Lilijai Larionovai šis ketvirtadienis – neeilinė diena. Vilniaus senamiestyje ji atvėrė naują, savo vardo moteriškų ir vyriškų drabužių parduotuvę „LYLI by Lilija Larionova fashion store“.

„Turėti savo parduotuvę reiškia turėti labai daug rūpesčių. Tai padaryti pasiryžau ne iš naivaus maksimalizmo, tiesiog pribrendau. Esu labai laiminga, kad visa tai pagaliau įvyko“, – Žmonės.lt džiaugėsi Lilija.

Pasak jos, kiekvienas dizaineris veikiausiai svajoja anksčiau ar vėliau atidaryti savo firminių drabužių parduotuvę. „LYLI by Lilija Larionova fashion store“ priešingai, nei daugelis kūrėjų, ji nevadina butiku, tai – parduotuvė. „Mano supratimu, butike turi būti daug įvairių smulkmenėlių, aksesuarų, daiktų. Juose neretai galima įsigyti kelių skirtingų dizainerių kūrinių. Mano parduotuvėje parduodami tik mano kurti drabužiai, daugiau nieko“, – sakė dizainerė.

Dizainerė Lilija Larionova atidarė savo vardo drabužių parduotuvę (22 nuotr.)
+16

Čia bus galima įsigyti tiek moteriškų, tiek vyriškų drabužių, kuo apsirengti ras ir neutralų, vadinamąjį uno sex stilių mėgstantys mados gerbėjai. Parduotuvėje kabės daugiau nei šimtas modelių, iš kurių dalis moterims skirto ženklo „LILY by Lilija Larionova“ drabužių, kiti – iš vyrams kurtos linijos „White Horses“.

Nedidelės parduotuvės interjerą Lilija kūrė pati. Taip ji sako pasielgusi neatsitiktinai: „Ne todėl, kad negalėjau pasisamdyti ko nors kito. Tik dalyvaujant procese gimsta originalios idėjos.“

Parduotuvės atidarymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vietoje įprastų pakabų čia nuo lubų buvo pritvirtinti nuleisti vieliniai lynai, sienas papuošė Lilijos augintinės – prancūzų buldogės – paveikslai, kuriuos nutapė menininkas Dovydas Klimavičius. „Ryškių detalių nedaug. Nelabai jas mėgstu. Patys drabužiai – spalvoti, todėl interjere nesinorėjo daug spalvų“, – sakė Lilija.

Į specialų atidarymą dizainerė sukvietė būrį mados, meno ir pramogų pasaulio atstovų. Čia buvo galima sutikti ne vieną Lilijos bičiulį, jos kurtų drabužių gerbėją. „Šis atidarymas man pačiai yra didelė šventė. Tai sena mano svajonė, kuriai vis pritrūkdavo tai laiko, tai ryžto. Tačiau tikiu, kad nieko nevyksta šiaip sau. Viskas laiku ir vietoje“, – džiaugėsi Lilija.

Parduotuvės atidarymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau