Parduodama specialiai legendiniam dainininkui Frankui Sinatrai pastatyta vila kalnuose

Franko Sinatros vila „Villa Maggio“ / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Parduodama specialiai legendiniam dainininkui Frankui Sinatrai pastatyta vila „Villa Maggio“ Koučelos slėnio kalnuose Kalifornijoje – už ją tikimasi gauti 3,9 mln. JAV dolerių.

„Villa Maggio“ pavadinta Franko Sinatros 1953-iųjų filme „From Here to Eternity“ vaidinto personažo Angelo Maggio, už kurį jis pelnė „Oskarą“, vardu. Iš visų vilos kambarių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į San Bernadino kalnus.

Šioje architekto Rosso Pattono sukurtoje viloje Frankas Sinatra gyveno 12 metų ir būtent joje vykdavo legendomis apipinti to meto Holivudo grietinėlės vakarėliai – savo svečius pasilinksiminti dainininkas atsiskraidindavo privačiu sraigtasparniu.

Franko Sinatros vila „Villa Maggio“ / Vida Press nuotr.

Frankas Sinatra mėgo suktis virtuvėje ir puikiai gamino, tad virtuvę pagal savo poreikius susiprojektavo pats. Dainininkas taip pat svariai prisidėjo kuriant pagrindinio namo, svečių namo ir baseino namelio, kuriame yra dvi pirtys, interjerus.

Legendinio dainininko Franko Sinatros vila „Villa Maggio“ (14 nuotr.)
+8

Daugiau kaip 400 arų apimančioje viloje yra trys pastatai, kurių bendras plotas – beveik 600 kv. m, joje taip pat yra teniso kortai, du baseinai, 24 automobilius talpinanti stovėjimo aikštelė bei sraigtasparnių kilimo ir leidimosi aikštelė.

Daugiau kaip 10 metų čia pagyvenęs Frankas Sinatra vilą padovanojo „Loyola Marymount“ universitetui, kuris 1989-aisiais ją pardavė už 1,4 mln. JAV dolerių. Nuo to laiko ši vila priklausė kelioms garsenybėms ir dabar vėl yra parduodama.

Frankas Sinatra mirė 1998-aisiais būdamas 82-ejų.

Franko Sinatros vila „Villa Maggio“ / Vida Press nuotr.
Skaitykite daugiau