Pardavinėdamos pyragą turguje, Radži nuotakos „Maisto bankui” surinko pusę tūkstančio litų

Radžis ir jo nuotakos / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-07 10:42
Pagaliau atėjo diena, kai Taujėnų dvare nutilo keiksmai ir atvėso intrigos. Nuo pat ryto merginos nusiteikė geriems darbams. Jos plušo virtuvėje kepdamos pyragą, kurį skanavo ne pačios ir net ne jų mylimasis. Gardus kepinys buvo skirtas geriems žmonėms – tiems, kurie nori dalintis.

Radži ir jo nuotakos nusprendė prisidėti prie LNK ir organizacijos „Maisto bankas” akcijos „Pasidalink”. Milžinišką pyragą jie nusivežė į Panevėžio turgų. Ten kiekvienam, paaukojusiam šiek tiek pinigų, nedidelis gabalėlis skanėsto buvo dovanojamas kaip gerumo simbolis.

„Nepamenu, kada jaučiausi šitaip prasmingai. Smagu žinoti, kad laiką leidi ne tuščiai. Gera žinoti, kad galėjai padėti ir ta galimybe pasinaudojai”, – po valandą trukusios akcijos turguje sakė viena iš Radži nuotakų Elena.

Merginos ir Radži stengėsi tikrai ne veltui. Per valandą dalindami pyragą jie surinko 500 litų. Suskaičiuota, kad už 5 litus skurdžiai gyvenanti šeima gali maitintis visą savaitę. Vadinasi už realybės šou „Radži ieško žmonos” dalyvių surinktus pinigus savaitę valgyti galės net 100 šeimų.

„Likti abejingu – lengva. Paremti skurstantį – sunku, bet tai suteikia daugiau laimės už bet kokį brangų pirkinį. Stebėjau, kokie laimingi atrodė į „Maisto banko” aukų dėžę monetas metę turgaus lankytojai, ir negalėjau nesišypsoti”, – įspūdžius pasakojo Radži.

Prie „Maisto banko” akcijos galite prisidėti ir jūs. Sekmadienį per LNK žiūrėkite įspūdingą labdaros koncertą ir prieš didžiąsias šventes nepamirškite pasidalinti su tais, kam labiausiai to reikia. O jau šį šeštadienį realybės šou „Radži ieško žmonos” pamatysite, kaip darydami gerus darbus džiaugėsi Radži ir visos jo nuotakos.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama