Paramos koncerte scenos žvaigždės savo dainas dovanos SOS mamoms

Natalija Bunkė / Jurgitos Čiutaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Motinos dienos išvakarėse, šį šeštadienį, 19 val., LNK televizija transliuos paramos koncertą „Padėkite turėti mamą“, kurio tikslas – sulaukti Lietuvos gyventojų paramos SOS vaikų kaime globojamiems vaikams.

Prie paramos koncerto „Padėkite turėti mamą“ vairo stos Asta Stašaitytė-Masalskienė, Giedrius Masalskis ir Žygimantas Stakėnas.

„Yra dalykų, kurių aš tiesiog nesuvokiu, esu per silpna, kad suprasčiau, kodėl taip gali nutikti. Kaip gerai, kad lankiausi SOS vaikų kaime, mačiau mergaites, žingeidžiai žvelgiančias į pasaulį, mačiau padūkusius berniukus, kurie, kaip ir visur kitur spardo kamuolį ir garsiai juokiasi, mačiau rūpestingas SOS mamas, kurioms labiau rūpėjo pietų ruoša, nei fotografijos „su žvaigždėmis“. Tokie paprasti žemiški dalykai įkvepia labiau nei skambūs žodžiai“, – apie gyvenimą SOS vaikų kaime pasakoja TV laidų vedėja.

SOS vaikų kaimo paramos koncerto akimirkos (13 nuotr.)
+7

Koncerte pasirodysianti Vaida Genytė sako: „Mama – nusiraminimas, užuojauta ir pagalba visais gyvenimo atvejais.“ Dainininkė pasakoja, kad Mamos dienos proga visuomet pasveikina įteikdama gėlių ir apie savo mamą galvoja kiekvieną dieną.

V.Genytė išsakė gražiausius žodžius bei palinkėjimus SOS mamoms: „Manau, kad šių moterų darbas yra jausmingas ir sudėtingas. SOS mamos – emociškai ir dvasiškai labai stiprios moterys. Joms linkiu jautrumo, stiprybės ir meilės. Labai labai daug meilės, kad galėtų ir toliau rūpintis ne tik savo artimaisiais, bet ir tais vaikais, kuriems labai trūksta artimo žmogaus meilės ir rūpesčio.

Vaida Genytė / Jurgitos Čiutaitės nuotr.

Žinomos mamos linkėjo ir „SOS vaikų kaime“ augantiems vaikams nepamiršti juos globojančių SOS mamų. „Norėčiau palinkėti, kad SOS vaikų kaime globojami vaikai jaustų bei vertintų šilumą, meilę ir rūpestį, kurį jiems kasdien dovanoja SOS mamos. Per Motinos dieną labai svarbu parodyti dėmesį brangiausiam žmogui“, – sako dainininkė Atlanta, kuri koncerte dainuos su dukryte, pirmąjį sykį su mama užlipsiančia į sceną.

Paramos koncerto „Padėkite turėti mamą“ dalyvė Natalija Bunkė sako, niekad nepamirštanti Motinos dieną pasveikinti savo mamos ir prisimena: „Sykį, dar būdama moksleivė, parskubėjusi po pamokų Motinos dienos proga persodinau visas namie augusias kambarines gėles. Mamai patiko mano dovana ir parodytas dėmesys, – prisimena Natalija Bunkė. – O pernai gavau pirmąją dovaną iš savojo vaiko. Suprantu, kad tai buvo tėvelio iniciatyva, bet vis tiek labai ypatinga ir malonu“.

Koncerto „Padėkite turėti mamą“ transliacijos dieną garsiausios mūsų šalies atlikėjos dovanos gražiausias dainas visoms mamoms, ypač SOS mamoms, ir kvies aukoti SOS vaikų kaime globojamiems vaikams.

Vaida Genytė / Jurgitos Čiutaitės nuotr.

„Jeigu nebūtų SOS mamų, tėvų globos netekę vaikai negalėtų patirti visaverčių santykių ir įgyti naujos šeimos.  SOS vaikų kaime vaikai globojami remiantis šeimos modeliu: čia užsimezga artimi ir visą gyvenimą išliekantys ryšiai su SOS mama, vaikas įgyja tikrus namus, brolius ir seseris. Vaikai gyvena po 5-6 atskiruose SOS vaikų kaimo nameliuose. Kiekviena šeima rūpinasi savo namelio ūkiu, o visi kartu – viso kaimo gerove. Tokia vaikų globos sistema prieš 60 metų įkurta Austrijoje, šiandien yra pripažinta pasaulyje, o SOS vaikų kaimai veikia daugiau kaip 130 pasaulio šalių“, – sako SOS vaikų kaimai Lietuva direktorius Audrius Natkevičius.

Koncerto „Padėkite turėti mamą“ metu, gegužės 3 d., 19 val., savo dainas SOS vaikų kaime globojamiems vaikams dovanos Liveta Kazlauskienė, Viktorija Mauručaitė, Asta Pilypaitė, Atlanta, Katažina Nemycko, Irena Starošaitė, Inga Valinskienė, Violeta Riaubiškytė-Tarasovienė, Renata Norvilė, Arina, Karina Krysko, Natalija Bunkė, Mia ir Deividas Zvonkus, Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė, Jūratė Miliauskaitė ir du vaikų kolektyvai „CaCa“ ir „Linksmasis Do“, Diana Dargienė su dukra Une.

Aukoti SOS vaikų kaime globojamiems vaikams galima jau dabar, skambinant trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai), 1892 (auka10 litų) arba aukojant neribotą sumą aukojimo portale aukok.lt;

Taip pat  dabar ir visą gegužės – šeimos mėnesį – galima padėti vaikams aukojant aukų dėžutėse, įrengtose „Maxima“ parduotuvėse.

Skaitykite daugiau