Paramos koncerte „Pirk dramblį“ – gyvūnais virtusios žvaigždės ir žvėrelių simfonija

Vitalija Mockevičiūtė, Mindaugas Papinigis, Audrė Kudabienė ir Vitalijus Cololo / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-25 16:32
Jau penktadienį, 19.30 val. tiesiogiai per TV3 televiziją bus rodomas Lietuvos zoologijos sodo paramos projekto „Pirk dramblį“ finalinis koncertas. Čia bus gausu išskirtinių muzikinių pasirodymų. Žiūrovai išvys kol kas dar niekur nematytą, negirdėtą, analogo šalyje neturintį kūrinį – zoologijos sodo žvėrelių simfoniją.

Projekto „Pirk dramblį“ specialiam pasirodymui muziką kūrė kompozitorius Deivydas Zvonkus. Žvėrelių orkestrui diriguos vienas ryškiausių šalies dirigentų – Donatas Katkus. Savo solidarumą projektui „Pirk dramblį“ žymus muzikas išreiškė ir reklaminiame TV3 klipe, kuriame nusigrimavęs tapo simpatišku liūtu. Penktadienio koncertui D.Katkus taip pat ruošia staigmeną.

 

„Pirk dramblį“ finaliniame koncerte pasirodys ir būrys populiariausių šalies dainininkų. Specialų pasirodymą ruošia nuotaikingoji grupė „Čilinam“, dedikuosianti dainą savo favoritei iš zoologijos sodo. Koncertuos grupė ŽAS, „Pop Ladies“ merginos, Mia su grupe, Asta Pilypaitė ir „DeŽavu“ choras, grupė „Studentės“, dainininkė Eglė Jakštytė ir „Laimės“ choras, vaikams ir ne vaikams puikiai pažįstamas „Tele Bim Bam“ kolektyvas ir daugelis kitų.

Scenoje pasirodysiančios žvaigždės stebins ypatingu grimu, kuriam prireiks ne vienos profesionalios vizažistės darbo valandos.

Išskirtinį įvaizdį scenoje demonstruos ir koncerto vedėjų gretose atsidursiantys aktoriai, TV3 infošou „VIRAL‘as“ vedėjai Vitalija Mockevičiūtė ir Mindaugas Papinigis. Jie taps neįtikėtinais gyviais. Su žiūrovais penktadienį, 19.30 val. tiesiogiai per TV3 sveikinsis ir kitas vedėjų duetas – Audrė Kudabienė ir Vitalijus Cololo.

Visi, neabejingi Lietuvos zoologijos sodo Kaune gyvūnams, raginami prisijungti prie paramos projekto, kurį globoja Rolandas Paksas, ir aktyviai aukoti. Tai galima padaryti trumpuoju numeriu 1404 (tarifas – 5 Lt) arba portale www.aukok.lt (auka neribojama).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai