Paramos koncertas sujaudino visus: Inga Jankauskaitė ir Deivydas Zvonkus palietė žiūrovų širdis jau pirmosiomis minutėmis

Paramos koncerto „Už vaikystę“ akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-24 20:25
Organizacija „Gelbėkit vaikus“ penktadienio vakarą sukvietė žinomus atlikėjus į paramos koncertą. Tiesioginę transliaciją žiūrovai galėjo stebėti per LNK.

Vaidos Genytės balsas skambėjo drauge su Radžio, Monikos Šedžiuvienės ir Audriaus Janononio. Šių atlikėjų pasirodymu prasidėjo tiesioginė transliacija iš Vilniaus.

Sūnų auginanti V. Genytė dar prieš koncertą pasakojo, kad jos vaikystė buvo graži ir laiminga. Moteris nuo mažų dienų augo su ta mintimi, kad kiekvieną vaiką reikia gerbti taip pat, kaip suaugusį žmogų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pirmiausia buvo pasakojama Jūratės ir Eugenijus Keraminų istorija. Pirmąją vasario mėnesio naktį Utenos rajono savivaldybėje Užpalių miestelyje įvyko baisi nelaimė. Vidurnaktį iki pamatų supleškėjo Šv. Teresės šeimynos namas, kuriame gyveno pora kartu su 12 globojamų vaikų. Iš viso šeima yra užauginusi 28 vaikus.

Po jų istorijos ir paramos prašymo nuskambėjo jausmingi Ingos Jankauskaitės žodžiai: „Svetimų vaikų nėra. Visi vaikai yra mūsų".

Deivydas Zvonkus atliko lyrišką partiją fortepijonu ir visiems mažyliams linkėjo laimės. Vyras, kurio žmona Katažina neseniai susilaukė dvynių, pats anksti neteko savo tėvo, todėl žino, ką reiškia netekties skausmas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vakaro vedantieji Rūta Mikelkevičiūtė, Daiva Tamošiūnaitė, Giedrius Leškevičius ir Žygis Stakėnas atidžiai klausė kiekvieno herojaus istorijos.

Prekės ženklo „Wear mad by July“ kūrėja Julija Žižė taip pat dalijosi skaudžia patirtimi. Mama mirė, kai Julijai buvo septyneri. Mergaitė kurį laiką gyveno pas globėją, o vėliau pati pasiprašė į vaikų globos namus.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Koncerto metu pasirodė „Pop Ladies“, „Man-go“, Rūta Ščiogolevaitė, Vilius ir Violeta Tarasovai ir daug kitų žymių atlikėjų.

Visi norintieji padėti vaikams dar gali skambinti trumpuoju numeriu 1417 ir vargstantiems Lietuvos vaikams jau šiandien paaukoti 2 eurus arba numeriu 1418 – 3 eurus. Norimą pinigų sumą vaikams galite paaukoti interneto svetainėje Aukok.lt

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Gelbėkit vaikus“ – tai 1991 m. įkurta nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė, už vaiko teises kovojanti organizacija, šiuo metu turinti skyrius daugiau nei 20 Lietuvos miestų ir rajonų. „Gelbėkit vaikus“ yra motininės organizacijos „Save the Children", vykdančios vaiko teisių programas daugiau nei 120 pasaulio šalių, narė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai