Papuošalų kūrėjos Elvyros Monginienės šeimoje konfliktai dėl skiepų: vyrui grasina skyrybomis

Elvyra Monginienė su vyru / Viganto Ovadnevo ir LNK nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Nesutarimai dėl skiepų kursto visuomenės karus, kivirčai kyla ir šeimose. Papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė pasisako prieš skiepus. Prieš keletą mėnesių lengvai persirgusi koronavirusu ji tiki natūraliu imunitetu ir net pasibaigus galimybių pasui nesiruošia skiepytis. Nė už ką neleisianti skiepyti ir savo vienuolikmečio sūnaus. Tuo metu jos vyras – už skiepus.

Laidoje „KK2 penktadienis“ Elvyra prisipažino: jos šeimoje dėl skiepų kyla didelių nesutarimų. „Mano vyras, kai aš susirgau, mane apkaltino, kad aš užkrėčiau visą šeimą. Kai sužinojo, kad mano testas teigiamas, per tris metrus atšoko“.

Elvyra sako koronavirusu sirgusi lengvai, tiesa, net 10 dienų. Lengva forma prasirgo ir sūnus. Tikėdama, kad skiepai – žalingi ir juos vadinanti moksliniu eksperimentu Elvyra sako tikrai neskiepysianti savo sūnaus, o ultimatumus šeimoje spręs paprastai: „Jei kas, aš pasiimu vaiką ir išeinu“. Elvyra neabejoja: jeigu nuomonės su vyru ir toliau taip kardinaliai skirsis, galimos netgi skyrybos. „Aš pagimdžiau ne tam, kad su mano vaiku būtų daromi eksperimentai“, – sako ji.

Iki kovo mėnesio Elvyra sako turinti galimybių pasą. Tačiau, kai jo galiojimas pasibaigs, laidoje „KK2 penktadienis“ papuošalų kūrėja prisipažino, kad tikisi... vėl susirgti koronavirusu.

Papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė / Nerijus & Gintarė nuotr.

Verslininkas ir knygų autoriui Mariui Jovaišai girdėti tokias kalbas – kraupu. „Didžiausia veidmainystė yra ta, kad, kai jums kas nors atsitinka, jūsų vaikams kas nors atsitinka, jūs lekiat į ligonines, lekiat į reanimacijas, puolat gydytojams po kojom, kad jie darytų viską, naudotų ką tiktai jie gali. Tada jie leidžia imunosupresantus, seroidus, hormonus, kurių poveikis daug kenksmingesnis, kad tik ištrauktų tą jūsų vaiko gyvybę ar jūsų paties. O čia staiga jau jūs turite kompetencijų spręsti, kad čia jūsų neįtikina, gal klinikiniai tyrimai kreivai padaryti buvo, gal koksai Bilas Geitsas čia jus visus čipuoja. Čia yra apgailėtinai, tai, kas vyksta“, – Elvyrai ir kitiems skiepų skeptikams atvirai rėžė 4 vaikų tėtis.

Marius Jovaiša/Organizatorių nuotr.

Marius Jovaiša Elvyrai ir jos bendraminčiams pasiūlė ir dar vieną alternatyvą.

„Jeigu žmogus yra toks kietas „bičas“ ar mergina, kad atsisako valstybės jam duodamo nemokamai skiepo, tai aš jiems siūlau pasirašyti išsižadėjimą, kad jie nesutikdami to skiepo imti, nesutinka ir valstybės gydymo priimti. Ir kai gausite sąskaitą po 8000 už dieną reanimacijoje, tai ta barvūra, manau, greitai išnyks“.

LNK laida „KK2 penktadienis“ – penktadienį, 19.30 val.

Skaitykite daugiau