Papuošalų kūrėjai Marijai Šalaševičienei gimė antroji atžala: pasidalijo ir vardu

Marija Šalaševičienė su vyru Tomu ir sūnumi Jokūbu / Soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Papuošalų „Mari Made“ kūrėja Marija Šalaševičienė susilaukė antrojo vaikelio. Žiniomis, jog pagausėjo jos ir vyro Tomo Šalaševičiaus šeima, Marija pasidalijo socialiniame tinkle. Porai gimė mergaitė.

Marija dukrą pavadino Adele ir pranešė, kad šį pasaulį ji išvydo liepos 8-ąją. 

„Nuo šiol mūsų gyvenimas bus dar gražesnis“, – prie nuotraukos, kuria pasidalijo, rašė Marija.

Savą verslą plėtojanti jauna moteris apie antrąjį nėštumą prisipažino atostogų Maldyvuose metu, kur laiką leido su pirmagimiu sūnumi Jokūbu ir vyru Tomu.

Tuomet Žmonės.lt Marija sakė, kad jaučiasi pakylėta ir labai džiaugiasi naujienomis.

„Šiai laimei apibūdinti žodžių nereikia. Ačiū, Tau, Dieve, už mano nuostabią šeimą“, – po nuotrauka, kuria pasidalijo su sekėjais instagrame, komentavo Marija.

Marija Šalaševičienė su vyru Tomu ir sūnumi / Asmeninio archyvo nuotr.

Likus keliems mėnesiams iki kūdikio gimimo, savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje Marija prisipažino, kad šeimą papildys dukra.

„Plačia šypsena veide aš šiandien sveikinuosi su vasara. Nes ji bus kitokia. Tokia apie kurią svajojau nuo pat jaunystės. Ji bus daug švelnesnė ir mielesnė, ji bus jaukesnė ir nepaprastai gražesnė, ji tiesiog bus labiau rožinė, nes gims mano dukra“, – emocijomis dalijosi M.Šalaševičienė.

Žmonės.lt primena, jog prekės ženklo „Mari Made“ įkūrėja Marija su Tomu Šalaševičiumi susituokė 2016-ųjų rugpjūtį Rumšiškėse. Gražioje ceremonijoje Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje tuomet dalyvavo apie 80 žmonių.

Marija ir Tomas Šalaševičiai (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau