Papuošalų galia. Kurie jums tinka, o kurie sargdina?

Papuošalai / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-25 19:30
Dabar jau ir didžiausi skeptikai pripažįsta, kad žmogui įtaką daro daugybė dalykų. Vienas jų – kasdien nešiojami metaliniai papuošalai. Jie ne tik puošia ir saugo, bet ir veikia mūsų sveikatą, o netinkami papuošalai gali sukelti net ir rimtų negalavimų.

Kodėl anksčiau žmonės puošdavosi tik per šventes? Kas vyksta organizme, jei papuošalus nešiojame savaitėmis ir mėnesiais nenusiimdami? Kaip veikia vienas ar kitas metalas? Šie ir daugiau klausimų iškyla ne vienam, kas domisi energijos tekėjimu kūne. Žinovai teigia, kad nuolat nešiojami metaliniai papuošalai gali pertraukti energijos tėkmę. Ypač tie, kurie kaip žiedas neturi tarpelio. Kodėl energijos nepraleidžiantis metalinis papuošalas taip veikia? Paaiškinti tai gali bioenergetikai, o pasitelkti čia galime fiziką. Jei laidininką apjuosime uždaru kontūru (šiuo atveju ant piršto užmausime žiedą ar ant kaklo užsegsime grandinėlę), tai kurį laiką srovės stiprumas padidės (taigi turės gydomąją galią, nes stimuliuos energinius taškus), tačiau ilgainiui šis energijos meridianas užsisklęs.

Sakoma, kad tie vyrai, kurie nuolat mūvi vestuvinį žiedą, rečiau skundžiasi lytinės sistemos negalavimais, beje, tokie ir „į kairę“ rečiau suka.

Tikriausiai ne veltui senovėje vergams būdavo uždedamos metalinės grandinės ant kojų, rankų, o kartais ir ant kaklo. Grandinės ne tik neleisdavo nelaimėliams pabėgti, bet ir slopindavo jų gyvybinę energiją.

Taigi priklausomai nuo to, ant kokio piršto mūvite žiedą, jis gali slopinti arba aktyvinti tam tikro meridiano darbą. Pavyzdžiui, mažylis atsakingas už širdies ir plonojo žarnyno darbą, bevardis – hormoninę sistemą, didysis – kraujotaką ir lytinę sistemą, rodomasis – storojo žarnyno darbą, nykštys – plaučius.

Sakoma, kad tie vyrai, kurie nuolat mūvi vestuvinį žiedą, rečiau skundžiasi lytinės sistemos negalavimais, beje, tokie ir „į kairę“ rečiau suka.

Kaip išvengti negalavimų

 • Jei esate labai jautri, atsisakykite sidabrinių papuošalų arba jų nedėvėkite nedaug, nes šis metalas daro jus verksmingą.
 • Jeigu jūsų oda nuo sidabrinių papuošalų patamsėja, pasitikrinkite sveikatą. Galima įtarti skydliaukės ligas.
 • Nuolat nedėvėkite visiškai uždarų metalinių papuošalų. Išimtis leidžiama tik auskarams.
 • Jei įmanoma, metalinius pakabučius geriau kabinkite ant specialių virvučių.
 • Puoškitės tik jums tinkamų metalų dirbiniais.
 • Rinkitės žiedus su akmenimis ar nevisiškai sujungtus, pvz., gyvatėlės formos.
 • Jei esate alergiška sidabrui, pasirinkusi šio metalo papuošalą galite būti nervinga, skaudės galvą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Namų energija pagal kinų horoskopą

vk.com nuotr.
vk.com nuotr.

Papuošalai turi gydomąją galią

 • Auksas suteikia energijos, padeda atsigauti pervargus, gerina širdies veiklą, tačiau tinka tik brandiems ir stabiliems žmonėms. Nepastoviems gali sukelti agresiją.
 • Auksas tonizuoja, padeda ilgiau nesenti.
 • Sidabras mažina stresą, įtampą, saugo nuo infekcijų.
 • Siekdama harmonijos, drauge mūvėkite sidabrinį ir auksinį žiedus. Tačiau jeigu gydotės auksu ar sidabru, toks derinys bus neveiksmingas: vienas metalas neutralizuos kito poveikį.
 • Ant rodomojo piršto mūvimas sidabrinis žiedas normalizuoja žarnyno veiklą.
 • Apatinėje ausies dalyje segimi auskarai reguliuoja smegenų aktyvumą ir gerina atmintį. Auskarai viršutinėje ausies dalyje gali užkirsti kelią išvaržoms.
 • Ant bevardžio mūvimas žiedas stimuliuoja lytinę sistemą.
 • Ant kojų pirštų mūvimi žiedai veikia refleksinius akių, ausų ir nervinių centrų taškus.

Auksas tinka doriems ir sąžiningiems

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Anksčiau manyta, kad auksas gali pailginti žmogaus gyvenimą, tačiau su sąlyga, kad žmogus gyvens dorai ir teisingai. Taip pat tai priklauso ir nuo Zodiako ženklo. Stiprių ženklų (Liūto, Šaulio, Ožiaragio, Avino, Jaučio, Dvynių) atstovams jis tinka, o Vėžiams, Svarstyklėms, Skorpionams ir Žuvims geriau rinktis sidabrą. Saulės energijos laidininkas auksas tinka kilniems, garbingiems žmonėms, kurių pasaulėžiūra susiformavusi. Šio metalo papuošalai nerekomenduojami vaikams, paaugliams, visiems, kurie neturi stipraus dvasinio pagrindo.

Auksas kaupia energiją, padeda išsekus nervams, suteikia įžvalgą ieškant sprendimo. Kaip šeimos relikvija šio metalo papuošalai yra labai stiprus energijos šaltinis. Todėl juos geriausia perduoti iš kartos į kartą.

Auksas veikia žmogaus reprodukcinę sistemą, padeda išvengti impotencijos ir skatina moters vaisingumą, gydo sinusitą, plaučių uždegimą, normalizuoja skrandžio ir žarnyno veiklą. Auksiniai auskarai gerina regėjimą.

Sidabras padeda rasti atsakymus

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Mėnulio metalas ir jo energijos laidininkas sidabras geba sugerti bet kokią informaciją ar žmogaus emocijas. Jis simbolizuoja dvasinę švarą, susijęs su malda, šventumu. Sidabras tamsėja nuo neigiamų emocijų, išgyvenimų, taip pat, jei žmogus serga. Teigiama, kad sidabras padeda rasti atsakymą į svarbius klausimus. Vakare lovūgalyje pastatykite indą su vandeniu ir į jį įdėkite kokį nors sidabrinį daiktą. Aukštesnės jėgos, kuria tikite (Dievo, dvasinio autoriteto ar kt.), paprašykite atsakyti į jus kankinantį klausimą.

Sidabriniai auskarai gydo trumparegystę, žiedai – hipertoniją, nervingumą, širdies ligas, padeda stiprinti imunitetą, normalizuoja vidinių organų veiklą.

Varis saugo nuo mikrobų

Šis metalas priklauso Veneros planetai ir yra jos energijos laidininkas, tinka Svarstyklių ir Jaučio ženklų atstovams. Padeda slopinti konfliktus, išvengti nervinių sukrėtimų ir sumažinti kraujospūdį. Ant kūno liekančios žymės nuo varinių papuošalų liudija apie negalavimus, susijusius su vario trūkumu organizme.

Tai taikos, ramybės ir kūrybiškumo metalas, turintis magiškų galių normalizuoti žmogaus jausmus. Variniai papuošalai gali padėti pasipriešinti infekcijoms, o tokiame inde laikomame vandenyje išnyksta mikrobai. Teigiama, kad įvairių epidemijų metu nesusirgdavo tie žmonės, kurie dirbdavo su variu ar dėvėdavo šio metalo papuošalus.

Geležis tinka energingiems

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Marso planetos energijos laidininkė geležis simbolizuoja ryžtingumą, karingumą ir yra Avino bei Skorpiono metalas. Geležis tinka energingiems, veikliems žmonėms ir lengvai palieka tinginius. Tačiau nedrąsūs žmonės, norintys būti ryžtingesni, gali rinktis geležinius papuošalus. Šis metalas tikrai suteiks drąsos ir ryžto.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama

GOK klinika

Reklama