Papuošalai, kuriuos privalo turėti kiekviena moteris

Moteris renkasi papuošalus / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-24 15:00
Kuri gi moteris nemėgsta puoštis. Visgi papuošalų mados keičiasi vos ne kas sezoną, tad ne viena dailiosios lyties atstovė renkasi nemarią klasiką, kuri visada atrodo puikiai. Kokius papuošalus turi turėti kiekviena moteris?

Perlai. Kiekviena moteris turi turėtų šių nuostabių akmenėlių, kuriais galėtų pasipuošti tiek kasdien, tiek ypatingomis progomis. Ir visai nesvarbu, ar tai bus auskarai, ar perlų vėrinys, patikėkite, bet kokiu atveju atrodysite nuostabiai.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Ilgi, šventiniai auskarai. Ar jūsų laukia netikėtas vakarėlis, šventė ar ištaigingas pobūvis? Jei taip, tikriausiai skubate į papuošalų parduotuvę įsigyti kažko gražaus, tinkančio prie jūsų vakarinės suknelės. To daryti nereikėtų, jei turėtume auskarus, skirtus išimtinai šventėms. Jie gali būti kuo įvairiausi: su deimantais, perlais, auksiniai ar sidabriniai.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Kaklo grandinėlė kiekvienai dienai. Ar pastebėjote, kad jūsų mama turi grandinėlę, kurios nenusiima? Kad ir kokias pozicijas jūs užimtumėte, paprasta auksinė, sidabrinė kaklo grandinėlė ar paprastas pakabutis dera prie bet kokios aprangos. Turint tokį, nereikės sukti galvos, kokį papuošalą priderinti, kokios palvos, formos ar ilgio tiktų. Tiesiog žinosite, kad turite kuo pasipuošti kiekvieną dieną.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Mažučiai auskariukai. Auskarų mados keičiasi, tačiau maži dailūs auskariukai niekada neišeina iš mados. Jie tiks prie bet kokio stiliaus aprangos. Tačiau žinokite, kad jie būtinai turi būti auksiniu arba sidabriniu antgaliu.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Laikrodis. Dažniausiai laikrodžiai laikomi privalomu vyrų papuošalu, bet savimi pasitikinčiai moteriai šis aksesuaras nemažiau būtinas nei vyrams. Tik rinkitės nepavaldų laikui: stilingą klasikinio dizaino, nerėžiančio akies. Toks bus ir praktiškas, ir gražus, ir greitai nepabos pasikeitus madai.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Apyrankė kasdienai. Jei nesegite laikrodžio, visgi norisi rankas kažkuo padabinti. Tad kiekviena moteris turėtų turėti apyrankę, kurią segėdama jaustųsi ir patogiai, ir gražiai. O ji gali būti visokia: ir auksinė grandinėlė, ir pagaminta iš karoliukų.

TAIP PAT SKAITYKITE A. Gilytė: „Poros drabužiams suderinti užtenka vos kelių akcentų“

Karoliai. Trumpi, ilgi, dideli ar mažučiai – nesvarbu, kokie – juos privalote turėti. Juk jie tinka prie daugelio drabužių. Ir, beje, turėdamos mėgstamus karolius, nesuksite galvos, kuo pasipuošti ypatingesne proga.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai