Paparacams parsidavęs Meghan Markle tėvas prabilo apie skandalą

Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2018-05-15 13:40
Po skandalo, per kurį paaiškėjo, kad princo Harry sužadėtinės Meghan Markle tėvas Thomas Markle parsidavė paparacams, 73-ejų vyro sveikata pašlijo. Pranešama, kad prabėgus vos savaitei po infarkto jį vėl kamuoja stiprūs krūtinės skausmai.

„Geriu valiumą, kad atsikratyčiau skausmo. Ypač, kai išgirstu apie savo vyriausiąją dukterį“, – TMZ sakė Thomas. Jo minima dukra Samantha Grant ištisas savaites stengiasi pakenkti savo sesers Meghan reputacijai ir įvaizdžiui.

Thomo sveikata šiuo metu itin prasta. Vyras pirmadienį kalbėjo, kad jau lankėsi pas gydytojus, tačiau prastėjant sveikatai nori sugrįžti į ligoninę. T.Markle jau nusprendė, kad karališkosiose vestuvėse šį šeštadienį nedalyvaus – nenori padaryti dar didesnės gėdos savo dukteriai. Vyras tikino, kad jo buvusi žmona Doria Ragland yra puikus pasirinkimas palydėti Meghan prie altoriaus.

T.Markle apgailestauja, kad po skandalo dėl surežisuotų nuotraukų Meghan su juo taip ir nesusisiekė. Žmonės.lt primena, kad Thomas susitarė su fotografu dėl surežisuotų nuotraukų ir už tai savo piniginę papildė 100 tūkst. JAV dolerių. Surežisuotose nuotraukose princo Harry uošvis buvo užfiksuotas atvykęs į primatavimą dėl kostiumo vestuvėms, skaitinėjantis internetinius straipsnius apie M.Markle ir princą Harry.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Meghan Markle pripažino, kad tai buvo „giliai asmeninis momentas“ ir paprašė suprasti jos tėvą, juolab, kad jis neseniai patyręs infarktą.

„Tai asmeniška akimirka panelei Meghan Markle prieš pat vestuves. Ji su sužadėtiniu princu Harry prašo supratimo ir pagarbos ponui Thomui Markle šioje sudėtingoje situacijoje“, – tokią žinią paskelbė Kensingtono rūmai.

Paaiškėjus suktybei Thomas pripažino, kad tai buvo kvaila idėja ir atsiprašė padaręs gėdą savo šeimai.

Ginti tėvo suskubo Meghan sesuo Samantha Grant (jas sieja tik bendras tėvas), patikinusi, kad surežisuoti nuotraukas buvo jos idėja. Ji troško, kad po kadrų, kuriuose Thomas buvo užfiksuotas perkantis alų, tėvas pasirodytų palankesniame kontekste. Vis dėlto ji tikina nemaniusi, kad tėvas sumąstys dar ir užsidirbti iš šios avantiūros.

Naujausi straipsniai