Paparacai pirmą kartą užfiksavo Kim Kardashian surogatinę motiną

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-29 15:28
Pirmą kartą į paparacų akiratį pakliuvo realybės šou žvaigždės Kim Kardashian ir reperio Kanye Westo kūdikį nešiojanti pakaitinė motina. 27-erių afroamerikietė buvo užfiksuota leidžianti laiką vaikų žaidimų aikštelėje.

Penktą mėnesį nėščia moteris dieną leido su savo dviem mažamečiais sūnumis. Pakaitinės motinos tapatybė kruopščiai slepiama, todėl net paviešintose nuotraukose nėra matyti jos veido.

Šiuo metu moteris laukiasi Kim ir Kanye dukros. Teigiama, kad sausio pabaigoje gimdysiančiai surogatinei motinai iš viso bus sumokėti 75 tūkst. JAV dolerių.

Pasak Kim ir Kanye bičiulių, tuštybė paskatino garsenybių porą išsirinkti būtent šią moterį išnešioti jiems trečią vaiką.

„Ji matė visas Keeping Up With The Kardashians laidas. Kai Kim tai sužinojo, jos savimeilė buvo labai paglostyta, – pasakojo garsenybių bičiulis. – Kim ją iš karto pamėgo, o Kanye atrodo, kad ji šiek tiek panaši į Kim. Tai jiems padėjo apsispręsti.“

Dailymail.co.uk žiniomis, Kim ir Kanye vaikelį nešiojanti moteris kartą jau buvo pakaitine motina. 2014-aisiais ji išnešiojo kūdikį kitai porai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai