„Panterą“ Renatą Gaidan tapti politike įkvėpė Rolandas Paksas

Renata Gaidan / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-05 12:56
Seksualioji gražuolė Renata Gaidan nutarė žengti į politiką. Pasirodo, jau netrukus taps partijos „Tvarka ir teisingumas“ nare.

„Artimiausiu metu liko pasirašyti, ir viskas, – kalbės R. Gaidan. – Noriu pamatyti Paksą iš arti ir galbūt palaikyti už rankytės. Labai noriu nusifotografuoti su juo“.

Renatą pastaruoju metu persekioja įvairūs nemalonūs nutikimai. Štai visai neseniai erotinių pažinčių svetainėje atsirado Renatos anketa. Pasirodo, piktavaliai pasinaudodami moters seksualiomis nuotraukomis be jos žinios paskelbė apie vyro paiešką.

„Jeigu sugalvosiu rasti vyrą, jums būtinai pranešiu, suorganizuosiu atranką, padarysiu didžiulį „šou“, kad Gaidan ieško vyro, ir tikrai būsite informuoti“, – šį antradienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės R. Gaidan.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Renata sako, kad šiuo metu vyro neturi, bet jo ir neieško, mat vyrai reikalauja labai daug dėmesio.

„Niekas „neknisa“ proto, kur tu kada būsi, su kuo, kada grįši ir t.t.. Tai yra tas pats, jeigu mes norime nusipirkti kokį gyvūnėlį, turime suprasti, kad reikia laiko, reikia dėmesio. Aš sakau, kad aš neturiu nei noro, nei laiko“, – kalbės R. Gaidan.

Gražuolė KK2 žurnalistams pasakos, kad ji turi ne vieną gerbėją, be to, pasitaiko ir vedusių vyrų, kurie siūlo savo meilę Renatai, tačiau gražuolė teigia, kad su vedusiais vyrai niekada nesusidėtų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Žmonos gali būti ramios, nes man „ženoti“ vyrai yra tabu. Jokiais būdais man jų nereikia. Tikrai nenoriu gadinti sau karmos, man gerai kaip yra“, – kalbės R. Gaidan.

Moteris prisimena, kad būta ir įžūlių gerbėjų. Štai vienas buvo taip įsimylėjęs Renatą, kad ją pradėjo persekioti bei subadė automobilio padangas: „Tai buvo kerštas man, norėjo sugadinti man reputaciją. Neseniai man pradūrė padangą, prieš savaitę mano mašiną apipylė kažkokiais skysčiais, dabar anketą kažkur kažkas sukūrė“.

Visą interviu su Renata Gaidan žiūrėkite šį antradienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai