Panevėžiečių sveikinimas bendraklasėms tapo interneto sensacija: „Tikimės, siurprizo neužmiršite niekada“

Abiturientai su kovo 8-ąja sveikino bendraklases / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-09 21:26
Kone interneto sensacija tapo Panevėžio abiturientų vaizdo įrašas. Jame nufilmuota, kokį siurprizą sugalvojo Juozo Balčikonio gimnazijos vaikinai savo bendraklasėms. Paryčiais atsikėlę jaunuoliai aplankė kiekvieną merginą namuose. Joms nieko nesitikint, pasveikino su Kovo 8-ąja, o reakcijas nufilmavo.

Feisbuke pasirodęs vaizdo įrašas iškart sulaukė didelio populiarumo. Iki trečiadienio vakaro jis surinko daugiau nei 34 tūkst. peržiūrų ir kelis tūkstančius „patinka“. 

Abiturientai sveikinti bendraklases pradėjo atsikėlę antradienio paryčiais – 4:30 val., siurprizas truko tris su puse valandos. 

„Mielosios bendraklasės, tikimės, kad mūsų sukurto siurprizo neužmiršite niekada! Atsikėlę 4:30, pravažiavę 35 kilometrus per 3 su puse valandos aplankėme kiekvieną jūsų ir pasveikinome su Moterų diena. Nesutrukdė nei blogas oras, nei namų numeracijų maišatis, nei ore pakibusi bei užbuksavusi mašina. Tikimės, kad šiandien esate laimingiausios merginos pasaulyje!

Su Kovo 8-ąja, Vita, Rugile, Rūta, Gabija, Dovile, Audrone, Austėja, Gabija, Dometa, Migle, Brigita, Kotryna, Vikte, Karolina, Rita. Sveikina Mantas, Kazimieras, Rytis, Rytis, Adomas, Jonas, Simonas, Giedrius, Mindaugas ir aš. Didžiulis ačiū Mariui Urbeliui už pagalbą kuriant videoklipą!“ – socialiniame tinkle rašė vaizdo įrašu pasidalijęs Jokimas Tamulionis.

Vaizdo įrašą pamatę internautai moksleiviams negailėjo šiltų žodžių. Daugelis gyrė, kad jie yra tikri šaunuoliai ir pavyzdys visiems kitiems vyrams. 

Pažiūrėkite ir įvertinkite patys.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai