Panašu, kad Nicole Scherzinger ir Lewisas Hamiltonas vėl kartu

Lewisas Hamiltonas ir Nicole Scherzinger / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-08 20:58
Kai kurie įsimylėjėliai negali vienas be kito. Panašu, kad Nicoles Scherzinger ir Lewiso Hamiltono poros gerbėjai vėl gali džiūgauti – panašu, kad artėjant Valentino dienai garsenybės nutarė darkart pamėginti sulipdyti santykius.

Šią savaitę paparacams pavyko įamžinti už rankų susikabinusius N.Scherzinger ir L.Hamiltoną, kurie kartu išėjo pasivaikščioti po vėlyvos vakarienės Los Andžele.

Apie skyrybas pora pranešė praėjusių metų spalį ir panašu, kad dabar jų santykiai vėl grįžo į ankstesnes vėžes. Dailymail.co.uk pabrėžia, kad 33-ejų N.Scherzinger 27-erių mylimąjį susigrąžino patogiu metu – kai buvo išmesta iš amerikiečių realybės šou „X Factor“ teisėjos kėdės.

Tačiau neatmetama, kad poros jausmai gali būti ir tikri, po skyrybų 2011-aisiais N.Scherzinger prisipažino vis dar puoselėjanti jausmus „Formulės-1“ lenktynininkui.

Šaltinių teigimu, N.Scherzinger ir L.Hamiltonas mėgina atnaujinti santykius atsargiai. „Tai tik pirmosios jų dienos vėl kartu. Jie kalbasi apie daug ką ir nenori skubėti“, – sakė „The Sun“ šaltinis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai