Pamišusio gerbėjo dovana taip išgąsdino Seleną Gomez, kad kreipėsi į policiją

Selena Gomez / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-06 16:20
Garsenybės dažnai susiduria su įkyriais gerbėjais. Dauguma jų net bijo. Dažnai dėl savo dievaičius fanatiškai mylinčių žmonių jų apsauginiams dažnai tenka kviesti policiją. Šį kartą būtent taip nutiko gražuolės Selenos Gomez atveju.

Kaip reaguotumėte jūs, jei gautumėte penio formos krepšelį gėlių? Selenos Gomez apsaugininkai kreipėsi į policiją. Susirūpinę atlikėjos saugumu jie nusprendė nedelsti.

Video kadras
Video kadras

TMZ internetinio portalo duomenimis pamišęs gerbėjas prie 25-erių atlikėjos namų atvažiavo pats. Be krepšelio dovanų ir maisto jis paliko ir penio forma išdėliotas gėles. Apsaugininkus nustebino tokia palankumo išraiška ir jie paskambino policijai.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Netrukus paaiškėjo, kad tokią dovanėlę įteikęs vyras jau buvo nuteistas už atlikėjos persekiojimą. Kalėjime jis tuomet praleido 120 dienų ir privalėjo duoti pasižadėjimą, jog prie Selenos nesiartins arčiau 150-ties metrų. Išėjęs iš kalėjimo savo pažado jis nesilaikė ir atokiau nuo garsenybės nusprendė nesilaikyti.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Juanas Garcia paskutinį kartą su teisėsauga problemų dėl Selenos turėjo vasarį. Tuomet jis išgąsdino slapta įsliūkindamas į jos namus Kalifornijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai