Pamilti veidai 10-ąjį serialo „Moterys meluoja geriau“ sezoną pasitiko ekstremaliai

Serialo „Moterys meluoja geriau” 10-o sezono atidarymo akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio vakarą netoli Vilniaus įsikūrusiame vandenlenčių parke „Wake Inn Vilnius“ įvyko kultinio ir visų laikų populiariausio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ naujojo sezono pristatymas. Dešimtą sezoną rodomo serialo aktoriai nepabūgo apniukusio oro, nėrė į ekstremalias vandens pramogas ir sudalyvavo neeilinėse lenktynėse vandens atrakcionų parke.

Nuo 2008 metų kuriamas televizijos serialas šiais metais švenčia 10-ąjį jubiliejų. Visi iki tol buvę sezonai tvirtai laikėsi reitingų viršūnėse. Jau šįvakar, rugsėjo 4 dieną, TV3 eteryje – net valandos trukmės pirmoji nuotykių kupina dešimtojo „Moterys meluoja geriau“ sezono serija. Serialo aktoriai šią progą atšventė itin ekstremaliai.

Šalto ežero vandens nepabūgo ir į lenktynėse vandens atrakcionų parke sudalyvavo Džiugas Siaurusaitis, Rokas Petrauskas, Darius Petkevičius ir Tomas Žaibus.

Tarp susirinkusių svečių buvo galima sutikti serialo aktorius Džiugą Siaurusaitį, Roką Petrauską, Vitaliją Mockevičiūtę, Darių Petkevičių, Tomą Žaibų ir kitus kūrybinės komandos narius, taip pat stilistus Joringį Šatą ir Viktoriją Šaulytę, dainininkę Paulą Valentaitę su vadybininku Henriku Draugeliu.

Vakaro metu aktoriai, kūrybinę komandą ir kiti susirinkę svečiai mėgavosi kulinarinės studijos „Čiop Čiop“ gardžiais užkandžiais ir skanavo vyno aperityvo kokteiliais.

„Moterys meluoja geriau“ dešimtame sezone netrūks intrigų, nuotykių, kriminalų ir meilės. Jubiliejinis kultinio serialo sezonas į televizijos ekranus sugrįš ne tik su žiūrovų jau pamiltais, bet ir naujais personažais bei itin intriguojančiu siužetu. Ryškiausi pokyčiai laukia žavingosios Medos. Ji susitiks su visomis savo 9-ių sezonų „meilėmis“. Tuo metu Galinos gyvenime prasidės naujas etapas: ji išsiskirs su Kostia ir užmegs romaną su... „alfonsu“.

Serialo prodiuserė Agnieška Giedrikienė tikina, kad į TV3 eterį kultinis serialas grįžta tikrai atsinaujinęs. „Sugrįšime atsinaujinę, bet esminių ypatybių. dėl kurių per tiek sezonų buvo užkariautos žiūrovų širdys, neprarasime. Staigmenų tikrai pateiksime. Viena iš jų – atsinaujinusi serialo komanda. Prie serialo prisijungs Skaistė Anusevičiūtė, Andrius Paulavičius, Darius Petkevičius. Žinoma, ir toliau išvysime visų mylimus aktorius“, – pasakojo serialo „Moterys meluoja geriau“ prodiuserė.

Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas bus pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Seriale vaidmenis ir toliau kurs Nerijus Gadliauskas, Inga Norkutė, Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Dainius Kazlauskas ir kiti žinomi aktoriai. Prie „Moterys meluoja geriau“ komandos prisijungs Darius Petkevičius ir Andrius Paulavičius, o Justiną Žiogaitę pakeis Skaistė Anusevičiūtė.


„Moterys meluoja geriau“ – nuo rugsėjo 4 dienos, pirmadieniais–ketvirtadieniais.

Serialo „Moterys meluoja geriau” 10-o sezono atidarymas (19 nuotr.)
+13

Skaitykite daugiau