Pamelos Anderson dovana „WikiLeaks“ vadovui Julianui Assange'ui – veganiškas maistas

Pamela Anderson / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-17 14:37
Buvusi JAV televizijos serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė Pamela Anderson parūpino vyriausybių paslaptis viešinančio tinklalapio „WikiLeaks“ vadovui Julianui Assange'ui veganiško maisto ir išreiškė susirūpinimą jo sveikata.

Britų naujienų agentūrai „Press Association“ amerikietė aktorė sekmadienį sakė, kad šeštadienį nunešė Julianui Assange'ui „gerus veganiškus pietus ir veganiškų užkandžių“.

Pamela Anderson pajuokavo, kad Julianas Assange'as nelabai apsidžiaugė jos maistu: „Jis pasakė, kad aš jį kankinu, atnešdama veganiško maisto.“

Ji sakė, kad remia Julianą Assange'ą ir nerimauja dėl jo sveikatos bei šeimos.

Julianas Assange'as jau daugiau kaip ketverius metus glaudžiasi Ekvadoro ambasadoje Londono centre, kad nebūtų išduotas Švedijai, kuri jo ieško vykdydama tyrimą dėl įtariamo išžaginimo. Julianas Assange'as įtarimus išžaginimu neigia ir sako bijantis, kad Stokholmas jį gali išduoti Jungtinėms Valstijoms, kaltinančioms jį šnipinėjimu.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai