Pamelai Anderson už labdaringą veiklą suteiktas grafienės titulas

Pamela Anderson / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-22 19:10
Amerikiečių aktorei ir aktyvistei Pamelai Anderson už jos veiklą gyvūnų apsaugos srityje buvo skirtas kilmingas titulas.

47 metų žvaigždė praėjusį savaitgalį viešėjo Italijoje, kur šeštadienį per iškilmingą ceremoniją Genujoje Juodkalnijos princu besiskelbiantis Stefanas Cerneticius suteikė jai Džiljo grafienės titulą.

Ceremonijoje efektinga blondinė vilkėjo kreminės spalvos sujuosiamą suknelę, o jos plaukai dailiai krito stambiomis garbanomis.

Aktorė atsiklaupė priešais princą, kuris jai ant peties padėjo kardą ir paskelbė Džiljo grafiene.

Šis titulas gyvūnų teisių organizacijos PETA aktyvistei P.Anderson buvo suteiktas už darbą jūrų ekosistemų ir laukinės gyvūnijos apsaugos srityje.

Buvusi televizijos serialo „Gelbėtojai“ (Baywatch) žvaigždė apie jai suteiktą titulą pranešė oficialiame Pamelos Anderson fondo puslapyje socialiniame tinkle „Instagram“, kur parašė: „Santa Margerita, Italija, Džiljo grafienė“.

Santa Margherita, Italy Countessa de' Gigli

A photo posted by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on

Dėl St.Cerneticius karališkos kilmės esama rimtų abejonių, nors jo tinklalapyje jis įvardijamas kaip „šeimos, kuri nuo XIV amžiaus iki XVIII amžiaus antrosios pusės valdė Juodkalniją, Albaniją ir Serbiją, galva“.

Juodkalnijoje monarchijos nėra nuo 1918-ųjų, o 55 metų Stefanas viename tinklalapių vadinamas apsišaukėliu, kurio „tariami ryšiai su Europos karališkosiomis šeimomis yra migloti ir abejotini“.

Pamelai tai, regis, nebuvo kliūtis ir ji džiaugėsi jai suteiktu titulu.

Aktorės sūnums 18-mečiui Brandonui ir 17-mečiui Dylanui taip pat buvo suteikti riterių vardai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai