Pamela Anderson – paskutinė nuoga „Playboy“ gražuolė

Pamela Anderson (2016 m. sausis/vasaris) / „Playboy“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-04 09:51
Buvusi televizijos serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė Pamela Anderson (48 m.) – paskutinė moteris, pozavusi nuoga žurnalui vyrams „Playboy“.

Praėjus dviem mėnesiams po to, kai šio leidinio vadovai paskelbė nebespausdinsiantys nuogų moterų nuotraukų, buvo patvirtinta, kad Pamela Anderson sulaukė „Playboy“ įkūrėjo Hugh Hefnerio advokato asmeniško skambučio ir buvo pakviesta paskutinį kartą nusifotografuoti apnuoginta krūtine viršelio nuotraukai.

Šis „Playboy“ viršelis Pamelai Anderson – jau 15-as per visą jos karjerą.

„Advokatas sakė: „Nenorime nieko kito“, – aktorė citavo tą pokalbį pramogų pasaulio naujienų laidai „Entertainment Tonight“. – „Nėra nė vienos kitos – gal galėtumėte paskutinį kartą nusifotografuoti „Playboy“ viršeliui?“

TAIP PAT SKAITYKITE: Pamela Anderson dar kartą tekėti nebežada: „Man jau gana“

Pamela Anderson sakė, kad vienas iš jos sūnų informavo ją apie žurnalo planuojamus pokyčius. Aktorė sakė iš pradžių buvusi priblokšta šios žinios, bet suprantanti, kodėl leidėjai panorėjo pakeisti kryptį.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Daugiau Pamelos Anderson fotosesijos žurnalui „Playboy“ galite pamatyti ČIA.

„Ką, tu rimtai? – ji prisiminė savo pirmąją reakciją. – Bet vėliau pagalvojau, kad tai tikriausiai gerai. Sunku varžytis su internetu. Ir „mergina kaimynė“ nebeegzistuoja. Ji darosi asmenukes, kuriose viskas matosi po marškinėliais; žinot, nebėra tos paslapties. Nebelieka tokio žavesio ir nekaltumo, kaip būdavo anksčiau.“

Pamela Anderson iš pradžių delsė sutikti dalyvauti toje fotosesijoje, nes jos sūnūs patirdavo patyčių ir įsiveldavo į muštynes dėl anksčiau paskelbtų jų motinos pikantiškų nuotraukų, todėl pirmiausiai pasitarė su savo atžalomis, prieš sutikdama dar kartą nusimesti liemenėlę prieš fotoaparato objektyvą.

 

„Pasakiau: „Ką tik skambino Hefas; jis nori, kad nusifotografuočiau paskutinei „Playboy“ viršelio nuotraukai“, – pasakojo ji. Brandonas atsakė: „Mama, turi tai padaryti. Mes dabar vyresni, dėl tavęs nebepateksim į keblią padėtį. Žinai, galvojam, jog esi nuostabi.“ Jis labai džiaugėsi – galėjom susidaužti vienas su kitu delnais! Tada paklausiau 17-mečio Dylano, o jis pareiškė: „Mama, tu jau esi visa tai dariusi.“ Nežinojau, ką pasakyti, bet jie tikrai dėl manęs džiaugėsi, ir man taip pat buvo džiugu.“

Pamela Anderson sakė, kad yra dėkinga už galimybę dar kartą pozuoti „Playboy“, nes bėgant metams ji pradėjo abejoti dėl savo išvaizdos.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Eksperimentiniam gydymui pasiryžusi Pamela Anderson pasveiko nuo hepatito C

„Žmonės praeitais metais manęs klausinėjo: „Ar jūs dar kada nors pozuosit „Playboy“? – kikeno ji. – Atsakydavau: „Jie niekada manęs nebeprašys... Esu tikra, kad esu jiems atsibodusi.“ Taigi, kai Hefas paprašė, negalėjau atsisakyti. Kelerius pastaruosius metus šiek tiek nepasitikėjau savimi, nes žinot – visi sensta.“

„Galvodavau: „Viešpatie, ilgiuosi „Playboy“ dienų!“ Ten buvo labai žavu, labai galantiška – ten buvo daugybė itin protingų žmonių.... Tiesiog pasiilgstu visų tų žmonių ir mūsų – mažų kikenančių mergaičių, lakstančių pusnuogių po „Playboy“ vilą ir mėginančių atkreipti visų dėmesį“, – prisiminė Pamela Anderson.

Pamelos Anderson nuotraukos bus išspausdintos sausio ir vasario „Playboy“ numeryje, kuris pasirodys prekyboje gruodžio 11 dieną.

„Playboy“ pirmojo numerio, išleisto 1953 metais, viršelyje buvo išspausdinta Holivudo aktorės Marilyn Monroe nuotrauka. Žurnalas tąsyk taip pat išspausdino šios apsinuoginusios gražuolės nuotrauką per du vidurio puslapius, tačiau Hugh Hefneris ją įsigijo iš vieno kalendorių leidėjo – Marilyn Monroe nepozavo specialiai tam žurnalui.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai