Pamela Anderson parduoda savo sužadėtuvių žiedą – parems labdaros fondą

Pamela Anderson / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-19 18:20
Holivudo aktorė Pamela Anderson parduos savo sužadėtuvių žiedą, kurį padovanojo dabar jau dukart buvęs jos vyras Rickas Salomonas, o gautas lėšas skirs savo labdaros fondui.

Buvusi televizijos serialo „Gelbėtojai“ (Baywatch) žvaigždė ištekėjo už profesionalaus pokerio lošėjo R.Salomono 2007 metais, bet po dviejų mėnesių jų santuoka buvo anuliuota.

Jiedu atnaujino romantiškus ryšius 2013 metais, o P.Anderson 2014 metų sausį patvirtino, kad jie iš naujo susituokė. Vis dėlto pernai liepą ji vėl pateikė teismui skyrybų dokumentus.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Dabar, praėjus penkiems mėnesiams po skyrybų įsigaliojimo, aktorė ir manekenė parduoda aukcione vieną iš paskutiniųjų prisiminimų apie iširusią santuoką.

Ji sakė portalui People.com: „Tikiuosi, kad šis labai ypatingas „Tiffany“ sužadėtuvių žiedas gali kam nors atnešti džiaugsmo, o aš gautas lėšas panaudosiu puikiems tikslams. 100 proc. gautos sumos atiteks Pamelos Anderson fondui, kuris yra pašvęstas žmogaus, gyvūnų ir aplinkos teisėms.“

„Taip bus pažymėtas mano fondo naujos „eBay“ (internetinės prekybos portalo) labdaringos parduotuvės atidarymas; joje bus prekiaujama pasirašytomis knygomis, žurnalais ir kitais atminimo daiktais“, – pridūrė P.Anderson.

Aktorė parduoda juvelyrikos bendrovės „Tiffany & Co.“ nukaldintą žiedą su 3,24 karato briliantu, apsuptu smulkesnių deimantų.

Pradinė šio aukciono kaina – 100 tūkst. JAV dolerių (87,6 tūkst. eurų).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai