Pamela Anderson nepatenkinta Kim Kardashian elgesiu – parašė atvirą laišką

Pamela Anderson / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-20 16:27
Pamela Anderson (50) gerai žinoma dėl savo aktyvios veiklos už gyvūnų teises kovojančioje organizacijoje PETA.

Visas pasaulis prisimena išskirtinę jos fotosesiją, kur Pamelos kūnas buvo subraižytas ir išdalintas dalimis, lyg būtų skirtas mėsai, taip pat jos apsinuoginimus dėl kilnaus tikslo.

PETA nuotr.
PETA nuotr.

Šį kartą aktorės akiratyje atsidūrė realybės šou žvaigždė Kim Kardashian. Rugsėjo viduryje Pamela parašė atvirą laišką, kuriame reikalauja, kad žinoma mama nustotų dėvėti kailius.

„Good Morning Britain“ laidos vedėjas klausė aktorės, kaip ji, būdama penkiasdešimties, vis dar atrodo taip puikiai. „Aš veganė! Aš nevalgau mėsos. Tai blogai visai aplinkai. Nesu diktatorė, bet stengiuosi padaryti viską, ką galiu“, – pasakojo moteris.

Tuomet kalba pasisuko apie stiliaus ikoną Kim Kardashian, kurios gerbėjai puikiai žino, kad moteris nevengia kailinių drabužių.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Manau, kartais aktyvumas gali erzinti. Kim turi gerą širdį, bet ji yra paveiki ir turi milijonus sekėjų, todėl galėtų rinktis nedėvėti kailių. Juk negali būti žiaurus, kai sakai kitiems nebūti tokiais. Parašiau jai laišką, bet kol kas negavau jokio atsakymo.

Taip pat kalbėjau su Melania (Trump), ragindama ir ją rengtis labiau užjaučiančiai“, – pasakojo Pamela, atskleisdama, kad jos taikiklyje atsidūrė ne tik Kim.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Laiške socialinių tinklų žvaigždei Pamela rašė: „Miela Kim, buvo gera pamatyti tave per Niujorko mados savaitė. Per daugelį metų mėgavausi tave pažindama ir galiu pasakyti, kad esi geras žmogus su didele, gražia širdimi.

Rašau tau norėdama padidinti tavo užuojautą tikroms mados aukoms – gyvūnams, kurie yra žiauriai žudomi dėl kailių. Tikiuosi, šią žiemą atsisakysi dėvėti kailius.“

Toliau laiške Pamela priminė PETA atskleistą žiaurų elgesį su gyvūnais ir priminė, kad tokios žvaigždės kaip Gisele Bundchen ir Melania Trump jau atsisakė dėvėti kailius.

Laiško pabaigoje ji pridūrė: „Prašau, priimk tinkamą sprendimą. Būsi dievinama visame pasaulyje, taip pat mano artimų draugų iš PETA tarpe.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai