Pamela Anderson lankėsi Kremliuje – ragino saugoti nykstančius gyvūnus

Pamela Anderson / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-07 17:51
Aktorė Pamela Anderson pirmadienį susitiko su Rusijos prezidento Vladimiro Putino administracijos vadovu ir paragino Maskvą aktyviau prisidėti prie nykstančių gyvūnų apsaugos.

Kanadiečių kilmės buvusi serialo „Gelbėtojai“ (Baywatch) 48 metų žvaigždė susitikime su Sergejumi Ivanovu, kurį transliavo televizija, iškėlė virtinę problemų, tarp kurių ir nykstančių Amūro tigrų apsauga, ir draudimai medžioti ruonių jauniklius, ir laikyti orkas nelaisvėje jūrų muziejuose – akvariumuose.

„Manau, kad Rusija tikrai galėtų palenkti širdis ir protus Vakaruose, jeigu Rusija užimtų pirmaujančią poziciją gamtos apsaugos ir gyvūnų teisių srityse“, – sakė P.Anderson, sėdėdama prie apskrito stalo su S.Ivanovu ir Tarptautinio gyvūnų apsaugos fondo IFAW (International Fund for Animal Welfare) aktyvistais.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

P.Anderson buvo surengta privati ekskursija po istorinę Kremliaus tvirtovę ir Maskvos centrą. Ji džiaugėsi šiltu S.Ivanovo priėmimu.

„Man šios dienos susitikimas yra labai neįprastas ir įdomus, nes galiu pasikalbėti su gražiomis moterimis apie laukinės gamtos ir labai gražių gyvūnų apsaugos problemas“, – sakė S.Ivanovas, buvęs KGB agentas.

P.Anderson į Rusiją atvyko prieš tai parašiusi laišką V.Putinui, kuriame paprašė paremti jos aplinkos apsaugos kampaniją, ypač kovą su banginių medžiokle.

Rugsėjo mėnesį aktorė dalyvavo Vladivostoko ekonominiame forume Rusijos Tolimuosiuose rytuose ir paragino Rusiją daugiau prisidėti prie laukinės gamtos išsaugojimo.

P.Anderson neseniai dalyvavo labdaros aukcione, kuriame surinktos lėšos buvo skirtos nykstančių gyvūnų rūšių apsaugai, ir už 3 mln. rublių (40 tūkst. eurų) pardavė savo garsųjį raudoną maudymosi kostiumėlį, su kuriuo filmavosi dešimtojo dešimtmečio televizijos seriale „Gelbėtojai“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai