Pamela Anderson ištekėjo penktąkart: išrinktasis – jos asmens sargybinis

Pamela Anderson / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-28 09:40
Aktorė ir modelis Pamela Anderson (53) penktą kartą ištekėjo: išrinktuoju tapo jos asmens sargybinis Danas Hayhurstas, pranešė People.com.

„Esu ten, kur ir turėčiau būti – vyro, kuris tikrai mane myli, glėbyje“, – apie sutuoktinį sakė P.Anderson.

„Gelbėtojų“ žvaigždė ir jos išrinktasis amžiną meilę vienas kitam prisiekė per Kūčias, P.Anderson namuose Kanadoje, kuriuos ji prieš 25-erius metus nusipirko iš savo senelių.

Šiuose namuose kadais susituokė ir pačios P.Anderson tėvai.

„Šioje vietoje susituokė mano tėvai ir jie iki šiol yra kartu. Jaučiuosi, lyg užbaigusi visą ciklą“, – komentavo P.Anderson.

Pamela Anderson / Vida Press nuotr.
Pamela Anderson / Vida Press nuotr.

Audringos santykių peripetijos

Žinoma moteris garsėjo ne vienu ilgesniu ar trumpesniu romanu.

Su savo sūnų tėvu „Motley Crue“ būgnininku Tommy Lee ji išsiskyrė po trejų metų; ankstesni romanai su aktoriumi bei režisieriumi Scottu Baio ir prancūzų dainininku ir modeliu Davidu Charvetu  truko porą metų; vėlesni nuotykiai – su banglentininku Kelly Slateriu, švedų modeliu Marcusu Schenkenbergu, „Limp Bizkit“ lyderiu Fredu Durstu – greitai plykstelėdavo, bet taip pat greitai ir nutrūkdavo.

Audringi santykiai su rokeriu Kidu Rocku (porelė tai skyrėsi, tai vėl taikėsi) baigėsi vedybomis, tačiau nelaimės pažymėta santuoka (aktorė patyrė persileidimą) truko vos pusmetį. Už profesionalaus pokerio žaidėjo Ricko Salomono Pamela buvo ištekėjusi net du kartus, galiausiai abu irgi pasuko skirtingais keliais.

Dar buvo lyg romanas, lyg platoniška draugystė su skandalinguoju „WikiLeaks“ įkūrėju Julianu Assange’u – Pamela ne kartą jį lankė Ekvadoro ambasadoje Londone ir intrigavo publiką sakydama, kad jų nesieja jausmai, bet... kiekvienas nusipelno meilės.

Su devyniolika metų jaunesniu „Marseille“ klube žaidžiančiu futbolininku Adilu Rami ji ėmė susitikinėti 2017-aisiais. Sportininko jos vyrų kolekcijoje, į kurią paprastai patekdavo šou ir muzikos pasaulio atstovai, regis, dar nebuvo buvę. Kartu abu atrodė puikiai: amžiaus skirtumą išlygino Pamelos šlovė – sekso simbolis yra sekso simbolis.

2018 metų rugpjūtį ant moters rankos net sužibo briliantas – spėliota, kad galbūt sužadėtuvių žiedas, bet užuot tuokęsi įsimylėjėliai pusmečiui išsiskyrė. Kalbėta, kad lyg Pamela nenorėjusi tekėti penktąkart, lyg nusprendusi pasitraukti iš Adilo gyvenimo. Girdi, per ją futbolininkas retai matėsi su savo mažyliais dvyniais Zaynu ir Madi, kurių mama – buvusi sportininko mylimoji, modelis Sidonie Biémont. Jie buvo kartu penkerius metus ir išsiskyrė po to, kai Rami ėmė rodytis su Pamela.

Pamela Anderson ir Adilas Rami / „Scanpix“ nuotr.
Pamela Anderson ir Adilas Rami / „Scanpix“ nuotr.

O paskui instagrame pasirodė dramatiška Pamelos žinutė, kurioje rašė apie tai, kad pastarieji dveji jos gyvenimo metai buvo didelis melas, ir apie skyrybas dėl Adilo neištikimybės, apie kurią sužinojo prie kelias dienas. Anderson apkaltino buvusį mylimąjį dviveidyste ir manipuliavimu dviejų moterų širdimis, išvadino pabaisa ir pasiguodė, kaip ji galėjusi būti tokia patikli ir neišmintinga.

Kitos moters vardo ji neminėjo, tik pridūrė esanti tikra, kad jų – kitų moterų – buvo ir daugiau. Savo ruožtu Adilas neketino taikstytis su skaudžiu kaltinimu ir labai greitai atsakė, kad jokios apgaulės nėra – jis tiesiog iki šiol palaiko artimus ryšius su vaikais ir jų mama Sidonie, kurią nepaprastai gerbia.

Sportininkas pripažįsta turėjęs būti atviresnis dėl šio sudėtingo ryšio ir priduria, kad visada gerbė ir nuoširdžiai mylėjo Pamelą. Netylėjo ir Biémont – savo instagrame svarstė apie vyrus, paliekančius nuostabias žmonas su mažais vaikais ir išeinančius pas senas žvaigždes, tinkančias jiems į motinas. Turbūt nereikia aiškesnės užuominos, ką ji turėjo galvoje.

Naujausi straipsniai