Pamela Anderson išsiskyrė penktą kartą: su vyru Danu Hayhurstu išbuvo vos metus

Pamela Anderson ir Danas Hayhurstas / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: 15min, Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-20 21:17
Vos prieš metus aktorė ir „Playboy“ viršelio žvaigždė Pamela Anderson su asmens sargybiniu Danu Hayhurstu šventė vestuvės, o dabar suka skirtingais keliais. Tai buvo penktoji jos santuoka.

Kad Pamelos Anderson širdis vėl laisva, pranešė Pagesix.com. Jiedu su Danu Hayhurstu susituokė 2020 metais per Kūčias.

„Pamela dievina gyventi autentiškai“, – sakė šaltinis, kuris pridėjo, kad jų santuoka buvo panaši į meilės sūkurį, kuris užgeso.

Pamela Anderson ir Danas Hayhurstas / Socialinių tinklų nuotr.
Pamela Anderson ir Danas Hayhurstas / Socialinių tinklų nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Pamela Anderson su Danu Hayhurstu susituokė praėjusių metų sausį.

„Esu ten, kur ir turėčiau būti – vyro, kuris tikrai mane myli, glėbyje“, – apie sutuoktinį sakė P.Anderson.

„Gelbėtojų“ žvaigždė ir jos išrinktasis amžiną meilę vienas kitam prisiekė per Kūčias, P.Anderson namuose Kanadoje, kuriuos ji prieš 25-erius metus nusipirko iš savo senelių.

Šiuose namuose kadais susituokė ir pačios P.Anderson tėvai.

„Šioje vietoje susituokė mano tėvai ir jie iki šiol yra kartu. Jaučiuosi, lyg užbaigusi visą ciklą“, – komentavo P.Anderson.

Pamela Anderson / Vida Press nuotr.
Pamela Anderson / Vida Press nuotr.

Su savo sūnų tėvu „Motley Crue“ būgnininku Tommy Lee ji išsiskyrė po trejų metų; ankstesni romanai su aktoriumi bei režisieriumi Scottu Baio ir prancūzų dainininku ir modeliu Davidu Charvetu  truko porą metų; vėlesni nuotykiai – su banglentininku Kelly Slateriu, švedų modeliu Marcusu Schenkenbergu, „Limp Bizkit“ lyderiu Fredu Durstu – greitai plykstelėdavo, bet taip pat greitai ir nutrūkdavo.

Audringi santykiai su rokeriu Kidu Rocku (porelė tai skyrėsi, tai vėl taikėsi) baigėsi vedybomis, tačiau nelaimės pažymėta santuoka (aktorė patyrė persileidimą) truko vos pusmetį. Už profesionalaus pokerio žaidėjo Ricko Salomono Pamela buvo ištekėjusi net du kartus, galiausiai abu irgi pasuko skirtingais keliais.

Pamela Anderson ir Adilas Rami / „Scanpix“ nuotr.
Pamela Anderson ir Adilas Rami / „Scanpix“ nuotr.

Dar buvo lyg romanas, lyg platoniška draugystė su skandalinguoju „WikiLeaks“ įkūrėju Julianu Assange’u – Pamela ne kartą jį lankė Ekvadoro ambasadoje Londone ir intrigavo publiką sakydama, kad jų nesieja jausmai, bet... kiekvienas nusipelno meilės.

Su devyniolika metų jaunesniu „Marseille“ klube žaidžiančiu futbolininku Adilu Rami ji ėmė susitikinėti 2017-aisiais. Sportininko jos vyrų kolekcijoje, į kurią paprastai patekdavo šou ir muzikos pasaulio atstovai, regis, dar nebuvo buvę. Kartu abu atrodė puikiai: amžiaus skirtumą išlygino Pamelos šlovė – sekso simbolis yra sekso simbolis. Galiausiai dėl paaiškėjusios Adilo neištikimybės pora išsiskyrė.

Naujausi straipsniai

Kepta dorada / Skaitytojos nuotr.

Reklama