Pamela Anderson ir vėl vieniša: „Buvau apgauta“

Pamela Anderson ir Adilas Rami / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-26 12:55
Kultinio serialo „Gelbėtojai“ žvaigždei Pamela Anderson (51) nesiseka meilėje. Po daugiau nei dvejus metus trukusių santykiu su futbolininku Adilu Rami (32) moteris nutraukė draugystę. Maža to, išvadino jį išdaviku.

„Du pastaruosius savo gyvenimo metus gyvenau mele, – pranešdama apie skyrybas socialiniame tinkle rašė Pamela Anderson. – Buvau apgauta, o jis leido man patikėti, kad esu apsupta beribės meilės. Esu sugniuždyta. Prieš kelias dienas sužinojau, kad jis gyvena dvigubą gyvenimą“.

Pasak moters, Adilas ne kartą buvo juokavęs apie tai, kad kai kurie futbolininkai turi dvejus namus: vienuose gyvena su žmonomis, kituose – su kitomis merginomis.

„Situacija sudėtinga, nes jis melavo mums abiems. Kaip įmanoma kontroliuoti dviejų, jį mylinčių, moterų jausmus? Esu tikra, kad tokių moterų yra ir daugiau. Jis monstras,“ – išgyvenimais dalijosi P. Anderson.

Pamela Anderson ir Adilas Rami / „Scanpix“ nuotr.
Pamela Anderson ir Adilas Rami / „Scanpix“ nuotr.

P. Anderson ir A. Rami susipažino 2017-aisiais. Tiesa, jau buvo kartą išsiskyrę, Pamelai nesutikus už jo tekėti. Vėliau pora susitaikė ir kartu gyveno iki lemtingojo pokalbio su Adilo buvusiąją, kurią jis taip apgaudinėjo su kitomis merginomis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai