Pamela Anderson dar kartą tekėti nebežada: „Man jau gana“

Pamela Anderson / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-24 16:09
Pamela Anderson (48 m.) daugiau nebenori susisaistyti santuokos įžadais ir sako, kad jai „jau gana“.

Buvusi „Gelbėtojų“ žvaigždė buvo ištekėjusi už trijų vyrų: rokerio Tommy Lee, muzikanto Kido Rocko ir kino prodiuserio Ricko Salomono, su kuriuo ji tuokėsi du kartus.

Dabar Pamela Anderson įsitikinusi, kad daugiau niekada nebežengs prie altoriaus, nes žmonos gyvenimas yra ne jai.

„Santuoka yra sunkus dalykas, – sakė ji dalyvaudama laidoje „Entertainement Tonight“. – Daugiau jos nebus. Man jau gana. Kaip mano amžiui aš ir taip padariau daugiau, negu buvau numačiusi. Iki Kalėdų aš net neketinu vaikščioti į pasimatymus“.

Moteris pasiryžusi užmiršti savo santuokinę praeitį, todėl aukcione parduoda Ricko Salomono jai dovanotą sužadėtuvių žiedą, už kurį gautus pinigus ketina skirti savo labdaros fondui. Pamela Anderson taip pat parduoda savo garsųjį raudoną maudymosi kostiumėlį, su kuriuo filmavosi „Gelbėtojuose“.

Paklausta, kodėl ji parduoda šiuos daiktus, aktorė atsakė: „Aš daugiau niekada jų nedėvėsiu. Net ir to žiedo. Kostiumėlį esu apsirengusi vos keletą kartų. Šokau į dušą ir išgelbėjau keletą vyrų savo gyvenime tiesiog savo namuose. Jis vis dar man tinka“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai