Pamatykite: Vilnių su gimtadieniu pasveikino „Cirque du Soleil“ avatarai

„Cirque du Soleil“ avatarai/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žinia, kad Vilnius šiandien švenčia 696-ąjį gimtadienį apskriejo pasaulį. Specialų sveikinimą Vilniui ir miestiečiams iš Ispanijos atsiuntė net įspūdingieji „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – the First Flight“ avatarai.

„Labas! Mes esame iš „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – the First Flight“, kurį įkvėpė Jameso Camerono filmas „Įsikūnijimas“. Girdėjome, kad šį savaitgalį Vilnius švenčia savo 696-ąjį gimtadienį. Apgailestaujame, kad negalime švęsti su jumis, tačiau netrukus ir mes ten būsime. Su gimimo diena!“ – sveikino naviai iš magiškos Pandoros planetos.

„Toruk – the First Flight“ sveikinimas čia:

Su jais susipažinti gyvai bus galima visai netrukus – gegužės 22–26 d. vienas naujausių ir gražiausių „Cirque du Soleil“ kūrinių viešės Vilniaus „Siemens“ arenoje. Milžiniško populiarumo „Toruk – the First Flight“ žiūrovams sostinėje bus parodytas net 7 kartus. Visgi norintys jį pamatyti turėtų suskubti, nes bilietai sparčiai tirpsta: į daugelį pasirodymų likę tik po keliasdešimt bilietų.

„Cirque du Soleil“ avatarai/Organizatorių nuotr.

Jameso Camerono kino filmo „Įsikūnijimas“ įkvėptas „Toruk – The First Flight“ nukelia žiūrovus į egzotišką Pandoros planetos pasaulį ir pasitelkiant vaizduotę, atradimų džiaugsmą ir neribotas žmogaus galimybes panardina į neįtikėtino pasakojimo odisėją.

„Toruk – The First Flight“ – tai odė Pandoros čiabuvių genties – navių – ryšiui su gamta ir jų tikėjimui, kad viskas, kas gyva, tarpusavyje susiję. Tačiau šou pasakoja kiek kitokią istoriją nei matėme Jameso Camerono filme. Šou nukelia į gerokai ankstesnius laikus – tūkstančius metų prieš pasirodant kino filmui „Įsikūnijimas“ ir gerokai anksčiau nei į Pandorą įžengė bet koks žmogus.

„Cirque du Soleil“ avatarai/Organizatorių nuotr.

„Toruk – the First Flight“ bus jau penktasis „Cirque du Soleil“ šou, kurį savo šalyje galės išvysti Lietuvos žiūrovai. Vilniaus „Siemens“ arenoje jau parodytas „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“ ir „Varekai“. Juos sostinės arenoje matė 80 tūkst. žiūrovų.

Skaitykite daugiau