Pamatykite: vakarinei puotos daliai princo Harry nuotaka pakeitė suknelę

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-19 21:49
Šeštadienį amžiną meilę vienas kitam prisiekė Jungtinės Karalystės princas Harry (33) ir buvusi amerikiečių aktorė Meghan Markle (36). Po vestuvių pora tapo Sasekso hercogais.

Pasibaigus jungtuvių ceremonijai ir paradui Vindzoro gatvėmis, jaunavedžiai linksminosi su 600 svečių, dalyvavusių vestuvėse. Karalienės Elizabeth II organizuotame priėmime visi praleido kelias valandas.

Vakarop jie persikėlė į jaunikio tėvo princo Charleso dovanojamą puotą. Vindzoro rūmus jaunavedžiai paliko žydru „Jaguar“ markės automobiliu. 1968 metais pagamintas automobilis yra restauruotas ir šiandien varomas elektros energija.

Tačiau gerbėjų akys krypo ne į automobilį, o į nuotaką. Rūmus Meghan paliko vilkėdama jau kitą suknelę. Dizainerės Stellos McCartney kurta suknia – sniego baltumo, vakarinio tipo. Buvo kalbų, kad modernumu pasižyminti Meghan rinksis baltą kombinezoną, tačiau Meghan pasirinko klasikinį variantą.

Nuotakos suknelė – štai kas žadino didžiausią gerbėjų smalsumą. Apie Meghan vestuvinį drabužį jau ilgai sklandė gandai. Buvo teigiama, kad nuotaka pasirinks tokius mados namus kaip „Erdem“ ar „Ralph & Russo“. Vis dėlto Meghan suknelę ir pažų bei gėlių mergaičių drabužėlius kūrė „Givenchy“ mados namų dizainerė Clare Waight Keller.

Minimalistinė, klasikinio dizaino suknia su ypač ilgu šleifu prikaustė visų žvilgsnius. Prie šilkinio drabužio dizainerė priderino 4,5 metrų ilgio veliumą, kurį puošė gėlių nėriniai. Jie nešė slaptą žinutę: gėlių žiedai simbolizuoja visas 52 valstybes, sudarančias Tautų Sandraugą.

Didžiausia nuotakos puošmena – karalienės Mary tiara, kurią Meghan paskolino Jos Didenybė karalienė Elizabeth II.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Ypatingo dėmesio vertas Meghan vestuvinis makiažas. Visuomet už natūralumą ir tikrumą pasisakiusi nuotaka lemtingąją dieną nebandė paslėpti strazdanų. Priešingai, makiažas buvo toks kuklus, kad nieko nepaslėpė, tik paryškino gražiausius Meghan bruožus.

Makiažą Meghan kūrė „Dior“ vizažistas, geras nuotakos bičiulis Danielis Martinas. Jos šukuosena pasirūpino prancūzų plaukų stilistas, kurį dievina visas Holivudas, – tai Serge'as Normantas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai