Pamatykite pirmieji: štai kaip atrodys netrukus H&M pasieksianti mados namų „Erdem“ kolekcija

Erdem x H&M kolekcija / Michail Pudelka nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-12 13:06
Drabužių dizaineris Erdem Moralıoğlu ir švedų drabužių gamintojas „H&M“ pristato savo bendrą kolekciją. Specialios linijos elegantiškumą atskleidžiančias įvaizdines nuotraukas padarė garsus mados fotografas Michal Pudelka.

„Erdem x H&M“ yra tikrai išskirtinė kolekcija, todėl norėjau šios kolekcijos nuotraukose palikti šiek tiek paslaptingumo. Savo darbuose man labiausiai patinka perteikti siurrealizmo netikėtumą ir detalėmis sustiprinti aplinkos, kurioje yra pozuojama, įvaizdį — pavyzdžiui, pakabinti gėles aplink pozuojantį modelį ir taip sukurti įrėminimo iliuziją“, — savo įspūdžiais dalinasi fotografas Michail Pudelka.

Fotografas M. Pudelka nuotraukose vaizduoja stipriai jaučiamą Anglijos dvasią, o kolekcijos fotosesijos vieta — senoviniai, tačiau itin didingi rūmai, buvo pasirinkti neatsitiktinai. Šioje vietoje buvo filmuojamas ir Baz Luhrmann režisuotas kolekcijos trumpametražis filmas.

Michail Pudelka nuotr.
Michail Pudelka nuotr.

„Buvo labai malonu stebėti, kaip Michal savo nuotraukose perteikia šios kolekcijos nuotaiką. Man be galo patiko, kaip fotografas žaisdamas su skirtingomis detalėmis, tokiomis kaip gėlės, dar labiau sustiprino šios kolekcijos įvaizdį“, — džiaugiasi mados namų „Erdem“ įkūrėjas Erdem Moralıoğlu.

Šios riboto leidimo kolekcijos gaminių bus galima įsigyti išskirtinai „H&M“ parduotuvėje prekybos centre „GO9“, Vilniuje bei internetu, adresu hm.com, nuo š. m. lapkričio 2 d. Prekių kainos: 19,99 – 299 eurų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai