Pamatykite, kaip Mantas Stonkus ėmė interviu iš paties savęs

Manto Stonkaus herojus Mantas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-09 12:19
Praėjusį mėnesį pasirodžius komedijos „Aš Žvaigždė“ pagrindinio veikėjo Manto vaizdo klipams, Lietuvos publika kiek sutriko. Manto Stonkaus įkūnytas personažas užminė mįslė, jog galbūt tai pats komikas pradėjo muzikinę karjerą. Bandydamas viską paaiškinti, jis pakalbino pats save.

Pats sau sėkmingas reperis Mantas – filmo „Aš Žvaigždė“ herojus, kuris mėgaujasi prabanga, klipuose maudosi šaltibarščių vonioje ir net nemirktelėjęs visur ir visiems į akis rėžia tai, kas, jo manymu, akivaizdu – kad jis yra žvaigždė. Jį vaidina jo bendravardis M. Stonkus.

Ko gero, nieko keisto, kad kai kurie Lietuvos muzikos gerbėjai kiek pasimetė, išvydę šį komiką įžūlaus akiplėšos amplua. M. Stonkus (o taip pat ir Mantas) dėmesio bangas išvydo tiek feisbuke, tiek ir naujienų portalų komentarų skiltyse.

Pasak komiko, siekiant vieną kartą ir visiems laikams išsklaidyti nesusipratimą, jam daugiau nieko kito neliko, tik paimti interviu iš paties savies. Tiksliau, iš savo vaidinamo personažo. Taigi, prieš jūsų akis – Manto Stonkaus interviu su Mantu.

Ką jis mano apie (ne)gerbėjų komentarus? Kokiame dabar etape dabar yra jo karjera? Ko jis palinkėtų M. Stonkaus vaikams?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai