Pamatykite: įkvepiantis Ievos Krivickaitės gerumo fondo vaizdo įrašas kartu su cukriniu diabetu sergančiais vaikais

Ievos Krivickaitės gerumo fondo „ne apie mane“ socialinis vaizdo klipas #viskasbusgerai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-24 15:23
„Nebijok, nes ir man iš pradžių buvo nedrąsu“, bet „tas, kas mūsų nenugali, padaro mus stipresnius“ - iš patirties jums pataria nepagydoma liga sergantys Paulina ir Markas.

Vaikai, vos perkopę pirmąjį savo gyvenimo dešimtmetį, bet jau žinantys, kad ir kokie dideli išbandymai mus pasiekia visiškai neplanuotai, netikėtai ir tam nepasiruošus, „nusiraminkite, tai nėra blogas dalykas“, nes „su viskuo galima susidraugauti ir susitvarkyti“.

Ievos Krivickaitės gerumo fondas „ne apie mane“ kartu su I tipo cukriniu diabetu sergančiais vaikais dalinasi įkvepiančiu video. Juo kviečiama į bet kokias jus užklupusias problemas žiūrėti iš teigiamos perspektyvos. Video norima paskatinti žmones šiuo iššūkių pilnu metu rasti savyje stiprybės, pasidžiaugti savo net mažiausiais kasdieniais laimėjimais, dalintis sudėtingomis emocijomis ar situcijomis, taip būti kartu ir #viskasbusgerai.

„Vaikai mane labai įkvepia. Šie cukrinukai džiaugiasi gyvenimu ir plačiai svajoja nepriklausomai nuo sudėtingos ligos diagnozės, neprognozuojamai kintančių kreivių, daugybės apribojimų ir sveikam žmogui sunkiai įsivaizduojamų kasdienių dūrių. Bet jie taip myli gyvenimą!“, – mintimis apie socialinio vaizdo klipo herojus dalinasi Ieva.

Ievos Krivickaitės gerumo fondo „ne apie mane“ socialinis vaizdo klipas #viskasbusgerai
Ievos Krivickaitės gerumo fondo „ne apie mane“ socialinis vaizdo klipas #viskasbusgerai

Beveik du mėnesius vykusių kūrybinių dirbtuvių metu vaikai ne tik lavino kūrybiškumą, bet ir patys prisidėjo prie vaizdo projekto filmuodami save, savo aplinką ir kalbėdami apie savo ryšį su liga. Iš pačių vaikų sukurtos vaizdo medžiagos režisierė Virginija Vareikytė itin šiuolaikiškai ir įtaigiai sudėliojo visus taškus ant i – taip gimė sklandus #viskasbusgerai pasakojimas.

I. Krivickaitė „ne apie mane“ vardu nuoširdžiai dėkoja drąsos savyje radusiems vaikams papasakoti apie tokius asmeniškus ir jautrius išgyvenimus, pasidalinusiems savo patirtimi ir savo pavyzdžiu nustebinusius visą kūrybinę komandą. Už bendradarbiavimą ir kūrimo procese sudėtą širdį padėkos keliauja cukrinukų tėvams, dirbtuvių vadovams Eglei Mameniškytei ir Klementui Davidavičiui, režisierei Virginijai Vareikytei ir prodiuserei Dagnei Vildžiūnaitei.

Vaizdo įrašą galite pamatyti ČIA.

Naujausi straipsniai