Pamatykite: Erika Vitulskienė pristatė savo vardo mados namų pirmąją kolekciją

Erikos Vitulskienės mados namų kolekcijos pristatymas / Dainiaus Čėplos nuotr.
Autorius: Jūratė Ražkovskytė
Publikuota: 2018-06-21 22:40
Operos solisto Merūno Vitulskio žmona ir vadybininkė Erika Vitulskienė jau oficialiai atidarė savo vardo mados namus. Ketvirtadienį žinoma moteris pristatė pirmąją kolekciją nestandartinių, apvalių formų moterims.

Palaikyti Erikos atvyko ne tik jos mylimasis Merūnas, bet ir gausus būrys jos bičiulių. Mados renginyje viešėjo Liucina Rimgailė, Elvyra Monginienė, tinklaraštininkė Giedrė Valavičiūtė bei kitos žinomos šalies damos.

Visai neseniai žurnalui „Žmonės“ Erika pasakojo, kad įkurti savo vardo mados namus paskatino nuolatinė asmeninė problema: Lietuvoje ypač sunku rasti stilingų didesnių dydžių drabužių.

„Aš negaliu tiesiog nueiti į parduotuvę ir nusipirkti drabužių. Ten paprasčiausiai nerandu nieko sau tinkančio. Tiesą sakant, tai mane jau kurį laiką labai slėgė. Gerai, kad nemažai keliauju, tai galiu užsienyje apsipirkti. Neretai kreipdavausi ir į siuvėjas, nes būti žinomo vyro žmona reikia tam tikrų pastangų, – mes dažnai keliaujame, esame kviečiami vakarienės, todėl ir mano apranga turi būti atitinkama. Bet jei, pavyzdžiui, mane šiandien vakare pakviestų į kokį nors renginį, duotų kredito kortelę ir lieptų eiti suknelės pirkti, patikėkite, iš Lietuvoje esančių parduotuvių grįžčiau tuščiomis rankomis“, – pasakojo Erika.

Jai, kaip ir bet kuriai kitai moteriai, svarbu ne tik apsirengti, bet ir jaustis patraukliai. Tačiau didesnių dydžių drabužių medžiagos storis turi būti tinkamas, kirpimai truputį kitokie.

Naujausi straipsniai