Pamatykite Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvinį šokį: „Mes paprastai nemokame“

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės / Lauryno Trimonio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-12 21:01
Liepos 10-ąją Birštone susituokė buvusi krepšininkė, TV laidų vedėja, influencerė Dalia Belickaitė (25) ir krepšininkas Edvinas Šeškus (26). Pora šeimą sukūrė po beveik aštuonerių metų draugystės.

Praėjus porai dienų nuo vestuvių, tačiau nė kiek neišblėsus šventės įspūdžiams, D.Belickaitė pasidalijo pirmojo jaunųjų šokio vaizdo įrašu. Tiesa, kaip ir būdinga charizmatiškajai porai, toks šokis daugelį nustebino. 

„Mes paprastai nemokame.. Visada reikia kaip nors kitaip sugalvoti ir padaryti“, – pasidalijusi vaizdo įrašu juokėsi Dalia, už originalią idėją sulaukusi gausybės komplimentų.

Anksčiau D.Belickaitė socialiniuose tinkluose dalijosi, jog choreografiją jai sukurti padėjo garsus šokėjas Justinas Mejeris-Ustin. 

Dalios ir Edvino tuoktuvių ceremonija vyko liepos 10-ąją neogotikinėje Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Sveikinti jaunavedžių prie šventovės rinkosi artimieji, draugai bei kolegos.

Tarp svečių buvo galima išvysti ir žinomų veidų – jaunavedžius sveikino Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis.

O nuotakai žengiant į bažnyčią, jos skliautuose aidėjo Ievos Zasimauskaitės gyvai atliekama eurovizinė daina „When we‘re old“.

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės / Lauryno Trimonio nuotr.
Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės / Lauryno Trimonio nuotr.

Buvo nerimo

25-erių metų laidų vedėja anksčiau televizijai buvo sakiusi, jog niekada neprarado vilties, tačiau nerimo prieš vestuves netrūko. Dėl pandemijos D.Belickaitė kartu su Edvinu Šeškumi buvo apgalvoję ir kitokį vedybų scenarijų.

„Vestuvėms ruošiuosi labai intensyviai. Čia – tarsi mano kūdikėlis, mano projektas, kuriam atidaviau visą save. Jeigu viskas pavyks, vestuvės turėtų atrodyti įspūdingai. Kyla visokių minčių, nes su karantinu neiname į gerąją pusę.

Viską darome pagal planą, ir, kai artės data, tada ir darysime sprendimą. Su Edvinu pasikalbame, ką darytume vienokiu ar kitokiu atveju, ar nukeltume, ar susituoktume tik tarp artimųjų, o švęstume vėliau. Bet labai noriu tikėti, kad viskas vyks taip, kaip tikimės dabar“, – apie savo planus anksčiau pasakojo Dalia.

Jos žodžiai nuėjo tiesiai Dievui į ausį ir lemtingąją liepos 10 d. porą lydėjo ne tik puikus oras, sėkmė, bet ir didžiulė minia svečių, jokiu būdu nenorėjusi praleisti metų vestuvių.

Naujausi straipsniai