Pamačiusi vyrą kalbant su žavia moterimi Beyonce nesusivaldė ir įsikišo

Beyonce ir Jay Z su dukra Blue Ivy – Grammy ceremonijoje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-13 16:24
Atlikėja Beyonce tikrai gina savo, ypač, kai kalba pakrypsta apie jos vyrą, muzikantą Jay-Z. Vienai aktorei šiek peržengus ribą. Na, bent jau taip pasirodė singlo „Crazy in Love“ atlikėjai, Beyonce savo mylimąjį gynė tarsi tikra liūtė.

Nauja Beyonce draugė „People“ pasakojo, kad trijų vaikų mamytė visiškai neliko sužavėta, kai ji, Tiffany Haddish, peržengė ribą ir flirtavo su Jay-Z.

T. Haddish atvirai pasakojo, kad vieno vakarėlio metu, po Jay-Z koncerto, jai priartėjus prie žinomo vyro bei užmezgus su juo pokalbį, kaip mat atžingsniavo Beyonce. Moteriai nepatiko, jog aktorė prisilietė prie jos mylimojo krūtinės.

„Atrodė tarsi atsitojusi tarp mūsų Beyonce sakytų: K—le, traukis. Žinoma, taip nepagarbiai į mane ji nesikreipė, tačiau kūno kalba, manieros ir jos įsijungimas į pokalbį tarsi rėkė: Patrauk rankas nuo mano vyro.“

Su žaviomis moterimis besišnekučiuojantis Jay – Z greitai buvo pastatytas į vietą, jo žavios kompanjonės – taip pat.

Beje, tai tas pats vakaras, kai filmo „Girls Trip“ aktorė pasidarė asmenukę su viena įtakingiausių popatlikėjų ir per plauką išvengė konflikto su kitu asmeniu „dūzgių“ metu.

Beje, po to, kai su Beyonce pasidarytanuotrauka pasklido po internetą, aktorė prisiminė linksmą istoriją. „Beyonce sakė, kad man krenta plaukai... Tačiau išties – puikiai praleidome laiką“, – džiaugėsi ji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai