Palankiausios ir nepalankiausios dienos tuoktis 2013-aisiais

Vestuvės / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Sutuoktuvių diena – tai šeimos užgimimo diena. Ar 2013-ieji tinkami planuoti vestuves – subjektyvus klausimas. Be abejo, atsakymas į jį priklauso nuo jaunavedžių prietaringumo...

 

Dienos ir savaitės, kurių patariama vengti organizuojant vestuves

Tie, kurie domisi horoskopais, greičiausiai žino, kad pagal Rytų kalendorių 2013-ieji – Gyvatės metai. Neoficialiai jie dar vadinami „našlės“ metais. Vis dėlto negali būti, jog 2013-ieji kiekvienai moteriai negailės tik nemalonių įvykių. Pagal Rytų kalendorių gyvatė simbolizuoja išmintį ir supratingumą, tad verta atkeipti dėmesį į santuokai nepalankias dienas.

Nepatariama tuoktuvių ceremonijai rinktis antradienio ir ketvirtadienio. Kodėl? Kadangi antradienį valdo Marsas, vadinasi, porą, susituokusią šią dieną, nuolat persekios beprasmiai ginčai, konfliktai. Ketvirtadienis vestuvėms nepalankus dėl to, kad jam vadovauja Jupiteris, t. y. šeimoje nuolat vyks kova dėl lyderystės, ir tai bus rimta priežastis dažnai įsiplieksti barniams.

Jeigu žvilgtelėtume į Mėnulio kalendorių, 2013 metais santuokai nepalankios būtų šios mėnesių dienos: 9, 15, 20, 23, 29. Jei šis svarbus gyvenimo žingsnis bus žengtas per Mėnulio užtemimą – sakoma, santuoka greitai iširs.

 

Palankiausias laikas tuoktis 2013-aisiais

Tinkamiausi mėnesiai susituokti šiais metais būtų vasaris, balandis, rugpjūtis (jaunavedžių lauks daug malonių permainų), rugsėjis (šeimas lydės ir turtai, ir džiaugsmas), lapkritis ir gruodis (meilė šeimoje truks visą gyvenimą).

Jei vėl žvilgtelėtume į Mėnulio kalendorių, palankiausios dienos sutuoktiniams ištarti „taip“ būtų 3, 6, 12, 17, 24 ir 27. Pasak mūsų protėvių, ypatingos, sėkmę lemiančios mėnesio dienos yra tos, kuriose dominuoja skaičiai 3, 5, 7, 9. Taigi poras, sukūrusias šeimas šiomis dienomis, visur lydės sėkmė, neapleis jų turtas ir džiaugsmas, o santykiai bus šilti ir nuoširdūs.

Nors pas mus populiariausia diena tuoktis yra šeštadienis, pasirodo, pati palankiausia savaitės diena kelti vestuves yra penktadienis.

 

Skaitykite daugiau