Palangos lenktynių pristatyme – dailios merginos, Ironvyto repas ir naujas Dainiaus Matijošaičio amplua

„ENEOS 1006 km lenktynių“ spaudos konferencijos akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-12 12:32
Vos kiek daugiau nei po savaitės Palangoje vėl gaus galingi automobilių varikliai – 17-ąjį kartą bus duotas startas „ENEOS 1006 km lenktynėse“. Antradienį lenktynių rengėjai atskleidė paskutines renginio naujoves ir smulkiausias jų detales.

„ENEOS 1006 km lenktynės“ Palangoje vyks liepos 21-23 dienomis, ketvirtadienį-šeštadienį.

Antradienį vykusioje spaudos konferencijoje susitiko pagrindinis lenktynių organizatorius Darius Jonušis, „Sportland“ generalinis direktorius Vladas Korsakovas, Menų fabriko „Loftas“ įkūrėjas Viktoras Diawara, lenktynininkas Dainius Matijošaitis, grupė pretendenčių į „Miss Racing“ karūną, atlikėjos Ingrida Kazlauskaitė ir Liveta Kazlauskienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Artėjant Palangos lenktynėms išrinkite nominacijos „Miss Racing Internetas“ nugalėtoją

Dainius Matijošaitis – naujas komentatorius

Konferencijos metu dalyviai pažėrė ne vieną naujieną. Pirmiausia atskleidė, kam šįkart patikėtas lenktynių komentatoriaus vaidmuo, – tai lenktynininkui Dainiui Matijošaičiui.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Iš vienos pusės, kiek gaila matyti Dainių kitoje barikados pusėje. Juk esame pratę matyti jį kaip lenktynininką“, – kalbėjo Darius Jonušis. Tačiau netruko pažvelgti pozityviau: kas geriau nei Dainius pakomentuos žiūrovams tai, kas vyksta trasoje? Be to, gali būti, kad šiek tiek D.Matijošaitis pavažinės ir trasoje.

Pats D.Matijošaitis sakė, kad idėja komentuoti lenktynes gimė per pusvalandį. „Šioje srityje nesu profesionalas, nesu dirbęs televizijoje, bet turiu didelę patirtį lenktynių pasaulyje. Be abejo, man padės ir Ramūnas Fetingis“, – kalbėjo jis patikindamas, kad stengsis komentuoti įdomiai ir profesionaliai, tačiau nesiruošia kalbėti žiūrovams galimai per sudėtinga kalba.

Bendradarbiaus su „Loftu“

Tūkstančiai žmonių ir sportinių automobilių, galingų variklių gausmas ir azariška lenktynių dvasia tris dienas Palangą paverčia tikra švente. O šventės be muzikos neįsivaizduojamos.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Todėl šiemet muzikine lenktynių programa rūpinsis patyrę šios srities profesionalai – aštuntus metus Vilniuje veikiantis menų fabrikas „Loftas“, organizuojantis šiuolaikinių muzikos žvaigždžių koncertus, festivalį „Loftas Fest“, meno performansus, netradicinius kino seansus ir kitus renginius.

„Esame paruošę platų muzikinį spektrą. Manau, visi dalyviai, žiūrovai atras sau muzikinių perliukų. Bus ir žinomų atlikėjų, ir daug atradimų. Muzikos bus ir vaikams, ir suaugusiems“, – kalbėjo V.Diawara.

Lenktynių sceną atidarys pasaulinė beatbox'o žvaigždė „The Petebox“. Programoje taip pat numatyti grupių „Arbata“, „Dogma“, Egidijaus Sipavičiaus, Ironvyto ir kitų pasirodymai.

Savo daina Ironvytas papuošė ir antradieninę konfereciją – gyvai užrepavo kūrinį apie sportą. Atlikėjui dainuojant į ritmą šoko ir konkurso „Miss Racing“ dalyvės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai