Palangos lenktynėse koncertavusi britų žvaigždė „The Petebox“: „Lietuvoje – smagūs vakarėliai“

„The Petebox“ koncerto akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Palanga liepos 21-23 dienomis traukia ne tik automobilių ir greičio aistruolius, bet ir geros muzikos megėjus. „ENEOS 1006 km“ lenktynėse ketvirtadienio vakarą koncertavo britų žvaigždė „The Petebox“.

Ketvirtadienį visą dieną gaudžiant galingiems sportinių automobilių varikliams, „ENEOS 1006 km“ lenktynėse pasireikšti progą turėjo ir muzikantai.

Čia skambėjo funk atstovų „Melted Core“, rokenrolo grupės „Basi“, svečių iš Vengrijos „Gonsofus“ dainos, o vakarą vainikavo britų beatbox žvaigždė „The Petebox“.

„Man labai gera atvykti į Lietuvą, čia buvau jau daug kartų: grojau Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Vilniuje. Atsimenu visus miestus. „Loftas“ vis kviečia mane, jie jau tapo mano šeima šioje šalyje“, – Žmonės.lt kalbėjo Pete.

„The Petebox“ koncerto akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Atlikėjui jau ne kartą yra tekę koncertuoti įvairiuose lenktynių renginiuose. Jam tai patinka – „The Petebox“ mėgsta greitį ir lenktyninius automobilius.

„Man yra tekę vairuoti daug greitų automobilių. Neseniai rašiau muziką vienai automobilių reklamai, tai jie man leido jį pavairuoti. Man patinka greitos mašinos ir man patinka jomis greitai važinėti“, – kalbėjo Pete.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lenktynių fotografė Jurga Anusauskienė: „Čia berniukų smėlio dėžė, į kurią manęs niekas nekvietė“

„The Petebox“ koncerto akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Po koncerto Pete Lietuvoje ilgai užsibūti nežada – penktadienį turi kitą koncertą. Tačiau planuoja sudalyvauti vakarėlyje, kuriuos jis čia itin mėgsta.

„Deja, rytoj turėsiu palikti šalį, grįšiu koncertuoti į Londoną. Tačiau planuoju šiandien sudalyvauti kokiame vakarėlyje. Lietuvoje jie būna labai smagūs“, – Žmonės.lt pasakojo Pete.

Keliskart geriausiu ir universaliausiu pasaulio beatboxeriu pripažintas Pete dėl savo energijos, netikėtų sprendimų, genialumo ir pavydėtinos charizmos ant scenos prikausto tiek merginų, tiek vaikinų dėmesį.

„Garsas po garso“, – publikai sako Pete.

„The Petebox“ koncerto akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Viskas, ką daro Pete, yra atliekama gyvai prieš akis. Tik su savo balsu jis sukuria įspūdingą muziką. Net sunku patikėti, kad įrašinėdamas vieną garsą po kito, jis sugeba garsus išgauti taip, lyg skambėtų visa grupė – ne veltui „The Petebox“ vadinamas žmogumi orkestru.

Koncerte nuskambėjo ir visiems žinomi kūriniai, tokie kaip „Gangsta's paradise“. Pete iš pradžių falcetu niūniuodamas melodiją ją papildė garsais, kurie davė ritmą melodijai, o galiausiai ėmė repuoti - ir tai darė itin profesionaliai, net nesuprastum, jog šią dainą atlieka jis vienas, o ne visa grupė.

„The Petebox“ koncertas Palangoje (12 nuotr.)
+6
„ENEOS 1006 km“ lenktynių atidarymo parade – žinomi žmonės (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau