Palangos elitas susivienijo vardan labdaringų tikslų

Palangos labdaros vakaras / L. Butkevičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Savaitgalį didžiausio Lietuvos kurorto koncertų salėje vyko jau tradiciniu tapęs Palangos labdaros vakaras. Kviestine renginio žvaigžde tapo atlikėja Jurga, su savo grupe surengusi išskirtinį pasirodymą.

Šįmet labdaringą renginį inicijavo net trys skirtingos organizacijos: Palangos viešbučių ir restoranų asociacija, Palangos „Rotary“ bei Palangos „Lions“ moterų klubas, susivienijusios vardan vieno tikslo – padėti stokojantiems pagalbos.

Kaip ir kasmet į iškilmingą renginį susirinko verslo, politikos, meno bei pramogų pasaulio asmenybės. Labdaros vakaro metu surinktos lėšos (bilietai, loterija, aukcionas) bus skirtos Palangos mieste gyvenantiems neįgaliems vaikams, slaugos skyriaus globotiniams, gausioms šeimoms paremti; likimo nuskriaustiesiems ir stokojantiems pagalbos: nuo kūdikystės iki orios senatvės. Ypatingas dėmesys šįmet buvo skirtas ir specialiam vaikų darželio projektui „Pojūčių kiemelis“.

„Šis vakaras, tai – ne tik galimybė pasidalinti gerumu, bet ir susitikti metų pabaigoje su bendruomene, kolegomis bei vainikuoti metų darbus, aptarti, palinkėti vieni kitiems gražių artėjančių švenčių”, – teigė Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė. Veikli moteris nesistebi, jog labdaringi renginiai yra itin aktualūs prieškalėdiniu laikotarpiu: „Šiuo metu ieškome dovanėlių artimiesiems, stengiamės juos pradžiuginti. Tačiau nepamirškime, kad visada atsiras tokių žmonių, kurie galėtų tik pasvajoti apie dovanėlę po eglute... Didžiausia dovana jiems būtų – nuoširdi pagalba, kuri suteiktų sveikatos ir jėgų gyventi, nes gyvenimas ir yra didžiausia dovana!“

„Gerumo niekada nebūna per daug. Juk paguodos žodžiai skausmą sumažina perpus, pasidalinus džiaugsmu – jis padvigubėja, – įsitikinusi Palangos „Lions“ moterų klubo prezidentė Birutė Simutienė. – Šio renginio epitafija pasirinkome Motinos Teresės žodžius: „Nebūtina daryti žygdarbių, visai užtenka mažų dalykų, atliktų su didele meile."

„Nuolatos dalyvauju labdaros bei paramos renginiuose. Esu įsitikinęs, kad skleidžiama gerumo aura grįžtą šimteriopai“, – neabejoja žinomas pajūrio verslininkas, meno mecenatas bei Palangos „Rotary“ klubo narys Juozas Tubinas, į renginį atvykęs su žmona, atlikėja Ieva Tubinas.

Renginio programoje buvo galima išvysti atlikėją Jurgą su grupe, o taip pat Gipsy Jazz stiliumi grojančią grupę „Hit kick“. Vakaro metu buvo pristatytos net dvi mados kolekcijos – dizainerės Modestos Šukės vakarinių suknelių bei lietuvių kūrėjų prekės ženklo „CarolinaKmit“ kailinių drabužių.

„CarolinaKmit“ kolekcijoje vyravo rausvų, ugninių atspalvių kūriniai iš kailio, neretai iš pirmo žvilgsnio atrodantys, tarsi nunerti iš siūlų. Didelis dėmesys buvo skirtas liemenėms bei itin trumpiems švarkelio tipo puskailinukams. „Visose išminties knygose rašoma apie dalies pajamų skyrimą labdarai. Mes kasmet stengiamės laikytis šio principo“, – sakė verslininkas Saulius Kmitas, labdaringam aukcionui skyręs autorinį „CarolinaKmit“ pledą. Meno kūrinių aukcione buvo galima įsigyti Linos Beržanskytės-Trembo, Arvydo Kašausko, Virginijaus Viningo bei kitų autorių tapybos bei juvelyrios darbų.

Temos:
Skaitykite daugiau