Palangoje vykstančiose automobilių lenktynėse šėlo ir realybės šou „2 Barai“ dalyviai

Šou dalyviai Palangos lenktynėse / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienį Palangoje vykstančios didžiosios žiedinės lenktynės „Eneos 1006 km“ į pajūrį sutraukė ne tik automobilių sporto aistruolius, žinomus žmones, bet ir kitus smalsuolius. Prie gausaus būrio prisijungė ir TV3 vasaros realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyviai.

Minioje automobilių sporto entuziastų buvo galima sutikti ir karščiausio vasaros realybės šou „Angelų“ komandos narius – Julių, Viktoriją, Renaldą ir Sigitą. Šią savaitę daugiausiai apyvartos surinkę ir „Velnių“ komandą nugalėję dalyviai nors trumpam ištrūko iš projekto patalpų ir apsilankė viename svarbiausių sporto renginių šalyje.

„Žiauriai jėga. Čia tiek daug veiksmo, žiauriai smagu. Kviečiu atvykti, kas dar nėra čia, o kas negali žiūrėkite internetu“, – itin gerai nusiteikęs lenktynes stebėjo vienu šou favoritu laikomas mišrių kovų KOK pasaulio čempionas Julius. Vaikinas neslėpė geros savo nuotaikos ir tikino, kad tai puikus reginys.

Realybės šou dalyviams „Eneos 1006 km“ organizatoriai surengė išskirtinę ekskursiją po lenktynių užkulisius. Lenktynininkas Dainius Matijošaitis ne tik papasakojo apie pačias lenktynes, bet ir nuvedė ten, kur paprasto žiūrovo akis nepapuola. „Angelų“ komanda iš arti galėjo pamatyti lenktyninius automobilius ir išvysti kaip vyksta komandų darbas lenktynių metu.

Palangos lenktynėse šėlo ir realybės šou „2 Barai“ dalyviai (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau