Palaikyti mylimojo polo varžybose hercogienė Meghan į draugiją pasiėmė Sereną Williams

Meghan Markle atvyko į polo varžybas palaikyti princo Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-02 18:40
Šeštadienį ir sekmadienį vyko polo varžybos, kuriose rungtyniavo ir Jungtinės Karalystės princas Harry. Palaikyti mylimojo į aikštę atvyko ir Sasekso hercogienė Meghan.

Į stadioną hercogienė atvyko su artima savo bičiule, teniso superžvaigžde Serena Williams. Tiesa, tai nebuvo tik moteriška popietė – damoms draugiją palaikė Serenos sutuoktinis Alexis Ohanianas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kaip tikra superžvaigždė nuo nepageidaujamo dėmesio Meghan slėpėsi po akiniais nuo saulės ir skrybėle.

Netikėtas hercogienės pasirodymas polo varžybose dar kartą įrodė Meghan efektą – šiandien jau neįmanoma įsigyti marškinių tipo „Shoshanna“ suknelės. Apie 335 eurus kainuojanti suknia buvo akimirksniu iššluota iš parduotuvių. Šiandien jos neįmanoma įsigyti ir internetu, o mados prekės ženklas tikina nežinantis, kada bus pagaminta nauja partija šių suknelių.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Toks gerbėjų susižavėjimas Meghan suknele šįkart visiškai pateisinamas, mat šis drabužis – tobulas rūbas vasarai. Suknelė be rankovių, tačiau solidus jos ilgis leidžia išlaikyti rafinuotumą, o per liemenį surišamas kaspinas pabrėžia liemenį.

Tačiau svarbiausia, kad ši suknelė leido Meghan laisvai judėti. Fotografai pastebėjo hercogienę ridenant kamuoliuką kartu su kelių metukų berniuku.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai