Pakrikštyta princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine 2 mėn. dukra Charlotte

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-05 18:00
Sekmadienio pavakarę Anglijos priemiestyje Sandringame pakrikštyta princo Williamo (33 m.) ir Kembridžo hercogienės Catherine (33 m.) dukra princesė Charlotte Elizabeth Diana (2 mėn.).

Į Šv. Marijos Magdalietės bažnyčią, kurioje vyko krikštynų ceremonija, princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine atėjo pėsčiomis. Visi kiti svečiai į bažnyčią atvyko automobiliais.

Williamas už rankos vedė netrukus antrąjį gimtadienį švęsiantį sūnų princą George'ą, o dramblio kaulo spalvos „Alexander McQueen“ paltą vilkinti Catherine stūmė vintažinį „Millson“ vežimėlį, kuriame gulėjo jų dviejų mėnesių dukrelė.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Karališkąją šeimą lydėjo kelių šimtų prie bažnyčios susirinkusių gerbėjų sveikinimai.

Krikštynų ceremonija buvo labai trumpa, kukli ir privati, joje dalyvavo tik 21 žmogus – patys artimiausi Williamo ir Catherine šeimų nariai. Tiesa, princo Harry krikštynose nebuvo, mat jis šiuo metu yra išvykęs į Afriką, kur dirba aplinkosaugos projektuose.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Kas taps princesės Charlotte krikšto tėvai, paskelbta tik likus kelioms valandoms iki krikštynų. Ši garbė suteikta ne karališkosios šeimos nariams, o penkiems Williamo ir Catherine draugams: velionės princesės Dianos dukterėčiai Laurai Fellowes, Williamo draugams Jamesui Meade'ui ir Thomui van Straubenzee, Catherine pusbroliui Adamui Middletonui bei jos draugei Sophie Carter.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Per šią ceremoniją visuomenė antrą kartą pamatė gegužės 2-ąją gimusią princesę Charlotte – po pirmojo pristatymo visuomenei ji daugiau nebuvo pasirodžiusi viešumoje.

Princesė Charlotte pakrikštyta Šv. Marijos Magdalietės bažnyčioje Norfolko grafystėje, netoli Anmer Holo vilos, kur šiuo metu yra apsistoję Williamas ir Catherine su vaikais. Toje pačioje bažnyčioje buvo pakrikštyta ir Charlotte velionė senelė princesė Diana, kuri užaugo netoliese.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Krikštynų fotografu tapo garsus mados fotografas Mario Testino, kuris buvo artimas princesės Dianos draugas. Jis padarė ne vieną Dianos portretą, taip pat įamžino ir Williamo bei Catherine sužadėtuvių fotosesiją.

Po krikštynų vyks nedidelis karalienės Elizabeth II organizuojamas pokylis Sandringamo rūmuose, kuriame taip pat dalyvaus tik saujelė pačių artimiausių Williamo ir Catherine šeimos narių.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai