Paklausta apie išdavystes, dainininkė Liepa Norkevičienė nustebino atsakymu: „Klaidelių pasitaiko visiems“

Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-08 16:22
Šį trečiadienio vakarą į LNK eterį grįžta azartiškas žaidimas „Moterys prieš vyrus“. Kas geresni – jie ar jos? Atsakymą kiekvienos laidos metu mėgins rasti garsios skirtingų lyčių komandos. Šį kartą vyrams atstovaus renginių vedėjas Žygis Stakėnas, dainininkas Vaidas Baumila ir grupės „Naktinės personos“ narys Alanas Chošnau. Moterų pusėje – grupės „Queens of Roses“ narė Dileta Meškaitė-Kisielienė, laidos vedėjo Jono Nainio žmona Simona Nainė ir dainininkė Liepa Norkevičienė.

Laidos vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė vyrų komandai užduos klausimą: kiek procentų moterų bent kartą buvo neištikimos? Galima paklaida – 10 procentų. „Jeigu šimto moterų apklausė ir jos pačios šnekėjo apie savo neištikimybę, manau, kad jos tikrai šituo nesididžiuoja“, – savo įžvalgomis dalinsis J. Nainys. Pasvarstę vyrai spės, kad net 33 procentai moterų yra nors kartą gyvenime išdavusios savo antrąsias puses. Vis dėlto rezultatas bus kur kas mažesnis.

Giedriaus Abromavičiaus,
Giedriaus Abromavičiaus,

Nustebintas intriguojančios moterų neištikimybės statistikos, J. Nainys pasidomės garsių moterų patirtimi: „Klausykit, tai viena iš jūsų yra neištikima?“ Ilgai negalvojusi, dainininkė Liepa Norkevičienė jam atsakys, kad gyvenime daug ko nutinka. „Pasitaiko klaidelių visiems“, – juokaus ji. Tokiu savo atsakymu Liepa prajuokins ne tik dalyvius ir laidos vedėjus, bet ir salėje sėdinčius žiūrovus.

Kuris Lietuvos politikas seksualiausias? Kuri Lietuvos blondinė žinomiausia? Dėl ko moterys dažniausiai palieka savo vyrus? Į šiuos ir kitus klausimus šį trečiadienio vakarą 20 val. 30 min. per LNK mėgins atsakyti Lietuvos garsenybės. Kuris – Ž. Stakėnas, V. Baumila, A. Chošnau ar J. Nainys – atrodo mažiausiai vyriškas? Kuri – D. Meškaitė-Kisielienė, L. Norkevičienė, S. Nainė ar N. Pareigytė-Rukaitienė – dažniausiai meluoja savo antrajai pusei? Intriguojančiame žaidime „Moterys prieš vyrus“ neliks jokių neatsakytų klausimų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama