Pakeliui į pusfinalį iš „Chorų karų“ iškrito Eglės Jakštytės Utenos miesto „Laimės“ choras

Utenos miesto „Laimės“ choras / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai galėjo pasijusti tarsi kino teatre – „Chorų karuose“ tarp keturių chorų užvirė įnirtinga muzikinė kova kino filmų ir miuziklų tema.

Dėl patekimo į pusfinalį susirungė keturi stipriausi chorai: Astos Pilypaitės Alytaus miesto „Dežavu“ choras, Eglės Jakštytės Utenos miesto „Laimės“ choras, Kauno miesto „Žalgirio choras“, vedamas vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“, ir Kėdainių miesto choras „Senamiestis“, kuriam „diriguoja“ Arno Švilpausko „Daumantų kapela“.

Šio sekmadienio temai – „Kino filmai ir miuziklai“ – išpildyti uteniškiai pasirinko hito „Yesterday“ interpretaciją iš serialo „Choras“ (Glee), Alytaus kariauna atliko dainą iš  filmo „Armagedonas“.

Kėdainių atstovai pasirinko Manto Jankavičiaus dainą „Laisvi drugeliai“ iš to paties pavadinimo spektaklio, o Kauno choras dovanojo dainą iš serialo „Draugai“.

Grupės „Biplan“ daina „Amore“, skambėjusi filme „Valentinas vienas“, bendram pasirodymui suvienyjo visus chorus, o solo užtraukė „Chorų karų“ komisijos vyrai – Vytautas Lukočius ir Vitalijus Cololo.

Susumavus žiūrovų ir komisijos balsus chorai išsirikiavo taip:

  1. Alytaus miesto „Dežavu“ choras
  2. Kauno miesto „Žalgirio choras“
  3. Kėdainių miesto choras „Senamiestis“
  4. Utenos miesto „Laimės“ choras

Paskutinę vietą užėmęs Eglės Jakštytės vadovaujamas Utenos miesto choras kitoje laidoje nebepasirodys ir pusfinalyje nebedainuos.

Laidos „Chorų karai“ akimirka / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Laidos „Chorų karai“ akimirka / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Specialiai dėl „Chorų karų“ į muzikinę sceną vieninteliam specialiam pasirodymui grįžo legendinės lietuviškos popgrupės „Mango“ buvusi lyderė Rima Petrauskytė. Ji žiūrovams dovanojo pasirodymą su grupės „Mochito“ merginomis.

Buvusi „Mango“ lyderė Rima Petrauskytė uždainavo „Chorų karuose“ (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau