Šukuoseną pakeitusi Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šypsosi: „Šįkart galiu ramiai žiūrėti į veidrodį“

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-04 19:35
Eksperimentuoti rinkdamasi plaukų spalvą nevengianti dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šįkart iš salono „Grožio galerija“ išėjo daug šviesesnė nei įprastai.

Eksperimentuoti rinkdamasi plaukų spalvą nevengianti dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šįkart iš salono „Grožio galerija“ išėjo daug šviesesnė nei įprastai.

„Tapau blondine!“, – juokdamasi sako atlikėja, su vyru krepšininku Ronaldu Rutkausku vasarą leidžianti ne saulėtoje Graikijoje, kur mylimasis krepšinio sezono metu aikštelėje kovoja dėl pergalių, o gimtojoje Lietuvoje.

G.Rutkauskienės-Vashos plaukais daugelį metų rūpinasi to paties salono meistrės, o pastaruoju laiku ji pasitiki Laura Jakubauskiene.

Pirmą sykį į „Grožio galeriją“ atlikėją palydėjo jos mama, žinoma dainininkė Viktorija Mauručaitė.

„Nuo to laiko, kai į saloną užsukau pirmą kartą, jo nebekeičiu. Atrasti jį man padėjo mama“, – sakė pašnekovė.

Vasha priduria – iki to, kol jos plaukai taps tikrai šviesūs, dar praeis nemažai laiko. Beveik penkerius metus ilgais juodais plaukais besididžiavusi pašnekovė žino, jog jų spalvą reikia keisti ne drastiškai, tačiau palaipsniui.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Iki kol išvykau į Graikiją, plaukus prižiūrėdavau tik naudodama profesionalų šampūną. Bet dėl didesnio saulės poveikio teko „kasomis“ rūpintis labiau – jau įsigijau ir aliejuką, ir specialių balzamų. Tų pačių priemonių reikia ir po plaukų švesinimo“, – pasakojo pašnekovė.

Ji sakė ne kartą pakeitusi plaukų spalvą – juoda, rožinė, violetinė, ruda... Vasha neslepia, jog po eksperimentų ne kartą teko pratintis ramiai žiūrėti į veidrodį.

„Supranti, kad žiūri į save, bet niekaip negali įprasti. Šįkart galiu ramiai žiūrėti į veidrodį – tai, ką matau, man patinka!“, – patikino dainininkė.

Vasha juokauja – galbūt, pašviesėjus plaukams, pašviesės ir gyvenimas – dangus bus rečiau apniūkęs bei pašildys vasariška saulė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai