Pajūryje praūžė Indrės Stonkuvienės vakaras: susirinko būrys gerbėjų ir žymių moterų

Indrė Stonkuvienė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-10 15:03
Ketvirtadienio vakarą Klaipėdoje praūžė televizijos laidų vedėjos, aktorės bei aktyvistės Indrės Stonkuvienės organizuotas renginys #MoterųPasaulyje. Specialiai tik moterims skirtas vakaras sutraukė visą būrį gerbėjų.

Į trečiąjį I. Stonkuvienės iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginį susirinko net tik rekordinis dalyvių skaičiaus. Susitikti su televizijos laidų vedėja atskubėjo ir tokios garsios moterys kaip Nijolė Pareigytė-Rukautienė, „Golden Age” grupės narė Evelina Meidutė ir fotografė Eglė Liepa.

Anot pačios I. Stonkuvienės, visa iniciatyva paremta moterų bendravimu ir savitarpio pagalba. Vakaras skirtas ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir padėti konkrečiai sunkiai besiverčiančiai moteriai – šio renginio heroje tapo po itin sunkių išgyvenimų atsitiesti bandanti Gintarė. Visai neseniai ji prarado savo 6-erių metų dukrytę kovoje su vėžiu ir šiandien iš naujo bando pradėti gyventi. Renginio dėka Gintarė įgyvendino savo seną svajonę – įgijo vizažo meistro diplomą.

„Džiaugiuosi, kad po truputį keičiasi moterų požiūris viena į kitą. Anksčiau mes būdavom konkurentės, o dabar #MoterųPasaulyje renginių dėka suvokiu, kad mano trejų metų darbas ir noras virsta realybe, nes tik mes galime vieną kitą palaikyti, suprasti ir tuo pačiu padėti”, - susirinkusiems sakė televizijos laidų vedėja.

Vienas pirmųjų renginių ciklų Lietuvoje, kurių metu susirenka išskirtinai tik moterys, susilaukė itin didelio dėmesio ne be reikalo. „Tokie susitikimai nėra prieš vyrus. Juk tik laiminga, savimi pasitikinti ir sulaukianti palaikymo moteris, gali judėti, gyventi, kurti santykius, kurti šeimą, auginti vaikus. Laiminga moteris – laiminga šeima”, – kalbėjo I. Stonkuvienė.

Pasak, televizijos laidų vedėjos, iniciatyva sėkmingai plečiasi ir juda į priekį: „Labai džiaugiuosi, kad tiek daug žmonių bei įmonių kaip „Gentle Day”, „C&D Style”, „Biovaistinė”, „Aroma Gold”, „Cedralex”, „MakeUp2Go” patikėjo projektu ir prisidėjo prie šio renginio. Tai ne pabaiga. Kitą mėnesį, rugsėjo 29 d., #MoterųPasaulyje įvyks jau ir Londone”.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai