Pajūryje – efektais užbūręs A.Mamontovo koncertas: šimtų fontanų fone atliko žinomiausius hitus

Andriaus Mamontovo koncertas „Kitoks pasaulis“ Klaipėdoje / Algirdo Kubaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienį Andrius Mamontovas savo gerbėjus pajūryje pakvietė į koncertą „Kitoks pasaulis“, tapusiu vienu brangiausių ir techniškai sudėtingiausių muzikinių renginių Lietuvos istorijoje.

Andrius Mamontovas – žmogus, kurio pristatinėti Lietuvoje nebereikia. Jis – kompozitorius, aktorius, visuomenininkas, solo atlikėjas bei kultinės Lietuvos grupės „Foje“ lyderis.

Šeštadienį Klaipėdoje daugiau kaip dvi valandas trukusiame pasirodyme muzikanto gerbėjai išgirdo populiariausias per daugiau kaip keturiasdešimt metų sukurtas dainas. Be jokios abejonės, čia skambėjo ir senieji „Foje“ laikų hitai.

Pasak muzikanto, visi koncerte skambėję kūriniai šįkart turėjo kitokį paveikslą – gilesnį, laisvesnį, vieningesnį ir, žinoma, nudažytą mėlyna ir geltona spalvomis.

„Saulės miestas taps visais Ukrainos miestais, „Kitoks pasaulis“ – nauju, geresniu ir laisvesniu pasauliu, „Tavo svajonė“ – Ukrainos svajone, o „Laužo šviesa“ – išsigelbėjimo ir vilties švyturiu fronte kariaujantiems ukrainiečiams. Šie koncertai taps mūsų meilės ir palaikymo Ukrainai žinia“, – dar prieš pasirodymą atviravo A.Mamontovas.

Andriaus Mamontovo koncertas „Kitoks pasaulis“ Klaipėdoje / Algirdo Kubaičio nuotr.
Andriaus Mamontovo koncertas „Kitoks pasaulis“ Klaipėdoje / Algirdo Kubaičio nuotr.

Pirmą kartą Klaipėdos „Švyturio“ arena vienam vakarui virto milžinišku spalvų ir vandens pasauliu – žymiausius savo kūrinius A.Mamontovas atliko 100 fontanų fone, kurių aukštis siekė daugiau kaip 15 metrų.

Scena, kurioje taip pat buvo įrengtas net 200 kvadratinių metrų vandens ekranas, buvo apsupta vandens baseinais.

Prie šių renginių įgyvendinimo dirbo dešimtys Lietuvos ir užsienio šalių apšvietimo, įgarsinimo, vaizdo grafikos profesionalų. 

Fotogalerija:

Andriaus Mamontovo koncertas „Kitoks pasaulis“ Klaipėdoje (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau